Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakinek vannak perverz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek vannak perverz vágyai akkor azt injkább néha ki kell élni fantázia formában vagy el kéne inkább nyomni?

Figyelt kérdés
Mentális problémákat okozhatnak az átlagtól eltérő szexuális vágyak?
2017. okt. 4. 23:10
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Az a legjobb ha megvalósítod őket úgy, hogy a másik fél is élvezni. Egyáltalán nem kell elnyomni semmilyen vágyat, ha az a normális kereteken belül van. Nekem is akad pár perverz vágyam de nincs közte semmi beteges dolog. A perverzség jó dolog csak sok embernél mást jelent és vannak akik összekeverik az aberráltsággal.
2017. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

valóságban nem megvalósítható.


A fantáziálás az egyik lényege, szeretek néha kilépni a valóságból.

2017. okt. 4. 23:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Az aberráltságot is ki lehet élni fantázia formájában. Én kiélem.
2017. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy okozhatnak mentális problémákat...ezért ki kell élni.
2017. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, kérdező. Úgy értem, az én vágyaim is meglehetősen bizarrak és elvontak (az átlagember számára, legalábbis), ráadásul a való világban szintúgy kivitelezhetetlenek. Nem törvénybeütköző dologról van szó, de tény és való, a legtöbben nem tudják hová tenni ezen fantáziáimat. Szó, mi szó, valahol mondjuk meg tudom őket érteni... :'D Mindenesetre én kirajzolom, illetve kiírom őket magamból. Túl sokat persze nem segít, de a semminél azért lényegesen jobb. Egynémely munkámat időnként meg is szoktam osztani, valahol mélyen kimondottan izgat, hogy mások is láthatják, pláne, ha még jelt is adnak a tetszésüknek.


24/L

2017. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én próbálom kiélni,ehez keresek lányt hátha van..f
2017. okt. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont attól izgalmas hogy csak fantázia szintjén van, de ez nem baj. Ha kiéled elmúlik, megszünik a varázsa.

Fantáziálj nyugodtan néha jobb mint a valóság.

2017. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ha unikornison akarsz orgiázni, akkor persze nem tudod kiélni, de azt csinálsz amit akarsz.
2017. okt. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Diszkréten nagyon sok mindent ki lehet élni. Mondjuk az állatokat már nem szép ki használni, de valahogy kinéző csaj kb. mindenhez talál társat, akár nagypapa korút, akár egészen fiatal srácot (18 alatt még 12 feletti is legális, vagy csajt is... Férfi is, ha ezért fizet...
2017. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!