Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vállalható egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vállalható egy kapcsolatban ha ez izgat?

Figyelt kérdés

-A túlsúly iránti erős vonzalom. Még a sokak által utált narancsbőr és a striák is tetszenek.

(Ez azért érdekes, mert a (kifejezetten) vékony nők is tetszenek.)


-Maszatolás (furán hangzik, de jobban nem tudom leírni egy szóban), azaz ha szex közben összekenjük egymást csokival, fagyival, tejszínhabbal, stb. Vagy az is izgat ha egy csaj szimplán evés közben eszik és iszik sokat.

Ezen belül még kiemelném, hogy nagyon bejön, ha egy csaj állat módjára kéz nélkül befeal egy tortát.


-Izgatnak a masszív evések is, azaz a belly stuffing. Imádom ha egy csaj teleeszi magát. Különösen ha azután szépen kikerekedik a pocija. Illetve még az is izgalomba hoz ha én magam sokat eszek (igaz ez nem jellemző).

Illetve mindez izgat folyadékok esetében is.


-A büfögés is vonzó számomra, különösen ivás vagy evés közben, esetleg utánna vagy szex alatt, de csak ha egy a számomra vonzó csaj csinálja és nem nyílvánosan (ez utóbbi taszít).


-Végül pedig az is izgat, ha látom, hogy egy nő hízott.



2017. okt. 1. 19:04
 1/5 anonim válasza:
Vannak ettől 1000x gázabb fétisek is,nyugi:))
2017. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mértékkel. Igaza van az elsőnek, vannak ennél durvább dolgok is, de tudni kell, hol a határ. Duci nőként én nem szívesen híznék tovább egy fétis miatt, de például ez az összekenés nem egy teljesíthetetlen dolog. Meg kell találni az egyensúlyt.
2017. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Ez mondjuk igaz, van pár nagyon durva fétés, de azért az enyéim sem a legszerencsésebbek, egy láb vagy haj fétis elfogadottabb.


#2 Én nem is az a típus vagyok aki ráerőszakolná a másik félre a fétiseit. Pl. Nem kértem és nen is kérnék senkit arra, hogy hízzon a fétisem miatt, de ha a párom akarná lehet benne lennék (mértékkel).

2017. okt. 1. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés olyan lány van, aki direkt hízni akarna. Nagyon nagyon kevés. De akik feladták a fogyókúrát, és "minden mindegy" alapon esznek sokat, azoknak nagy vígasz lehetsz.
2017. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pacai, hasonlo fetiseim vannak
2017. okt. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!