Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vállalható ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vállalható ez egy kapcsolatban lányok?

Figyelt kérdés
van egy nagy vágyam, amit még nem mertem elmondani a lánynak, és ötletem sincs hogy fog reagálni, ha megkérem. azt szeretném, hogy kicsit kényeztessen a hosszú szőke hajával ott lent. ti megtennétek a barátotoknak, ha erre kérne? komoly válaszokat várok. köszi

2013. jún. 6. 16:06
 1/9 A Katie ***** válasza:
Csavarja körbe, vagy mi? :D Kicsit perverz, de ez még a kevésbé súlyos kategória.
2013. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hányszor teszitek ki ezt a kérdést? kb 10
2013. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igen ilyesmi amire vágynék, meg simogassa, kicsit megszorongassa, esetleg úgy verje vele , hogy érezzem a puha haját a farkamon. szerintem tök érzéki lehet :)
2013. jún. 6. 16:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze. Nincs ebben semmi.
2013. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én kiröhögném

vannak dolgok amik bejönnek de ez nagyon nem

verjem a mellemmel az oké,de a haj az más kategória

2013. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi rossz nincs. Igazából már lassan minden vágyat perverziónak titulálnak, de azért ez még messze sincs a durva dolgoktól.. Ha azt akarnád, hogy a szép szőke haját csavarja egy ceruzára és dugja fel a fenekedbe, akkor igen, elég érdekes vágy, és inkább ne mondd senkinek. :D


Ez viszont még a bőven teljesíthető kategória. :)

2013. jún. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lánytól függ.. vérmérséklettől függ.

számomra vállalható lenne, felmerült már bennem is anélkül hogy pasi egyszer is szóvátette volna hogy igényelné. de én barna hajú vagyok:)

2013. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a szin az teljesen midnegy, bár a hosszú egyenes a gyengém :)
2013. jún. 6. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért eszed fel ezt a kérdést milliószor. Nem tenném meg. Ez engem taszít.
2013. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!