Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neked milyen a testalkatod és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked milyen a testalkatod és milyen az ami az ellenkező nemnél bejön?

Figyelt kérdés
2017. okt. 3. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Vékony lány vagyok és az átlagos/sportos pasik jönnek be. A túlsúlyt semmilyen mértékben nem szeretem(magamon sem).

21L

2017. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sportos testalkatom van, vékony, formás lányokat szeretem.
2017. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Vékony magas srác vagyok és a törékeny, vékony nők tetszenek.
2017. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Se nem vékony, se nem kövér. Átlagos vagyok.

A nagyon vékony és a nagyon kövér kivétel bejön bármi.

N

2017. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
magas,vékony férfi - magas vékony v átlagos nők tetszenek, kb körte v átlagos testalkattal. A formás hátsó nekem fontosabb mint a mellek...
2017. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

190 cm/95 kg. Erős, masszív. Futok heti többször és bringázok néha, túrázok olykor, tehát sportolok, szóval nem vagyok mackós sem. Sok elhízott férfi nevezi magát mackósnak. Nekem izmosak a lábaim a futástól, felsőtest nem az, minimális has van, de ezt imádják a nők. Jó az állóképességem és meg tudok védeni bárkit.

Nőben nincs extra elvárás, de fontos, hogy ne egyen egészségtelen kajákat, legyen igényes ilyen téren is, lehetőleg valamit sportoljon, de ne fanatikusan. Lehet izmos, sportos, atletikus, minimálisan husis alkatú is. Csak elhízva ne legyen, ne bagózzon és ne igyon minden hétvégén! :)

2017. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
165 cm/55 kg, sportos testalkatom van, a nem túl vékony, nem elhízott, és nem felfújt izmosa pasik jönnek be
2017. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Diavolino44 ***** válasza:
62%

Az itteni lanyok szerint tul izmos kategoria vagyok.

Vekony es atlagos testalkatu lanyok jonnek be.

2017. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
8. Küldesz képet?
2017. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Átlag magasságú, sportos, izmos férfi vagyok és a magas, teltebb alkatú nők tetszenek.
2017. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!