Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a hármas szextől. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a hármas szextől. Hogy nyugodjak le? Heteró férfi vagyok és 2 nővel lesz

Figyelt kérdés

Jó jó, tudom férfiatlan lúzer csicska vagyok, nem érdemlem meg a dolgot, jöhetnek az idióta, ütni való szmájlizós válaszok hogy "akkor add át nekem :)" stb-stb. De ha ezt a kört letudtuk, elmondom mi a helyzet.


A feleségemmel mindketten kíváncsiak vagyunk szexuálisan. Elsőre ő is félénknek tűnhet emberileg, de az ágyban nagyon jól megvagyunk és kifejezetten szeretjük és élvezzük a szexet. Heti 10 lazán megvan. Úgy vagyunk vele így nyolc év után, hogy ne laposodjon el a dolog, ezért új dolgokat is kipróbáltunk. Múltkor pár hónapja volt egy négyes, párcserés szexünk, ami jól sikerült, mert mindenki tetszett mindenkinek. De ott csak annyi volt hogy egymás mellett csináltuk, viszont mindenki csak egy másik emberrel foglalkozott.


Most viszont olyan lesz, hogy egy 36 éves nő jön hozzánk és kicsit tartok attól hogy rossz leszek. De úgy mondom, hogy ilyen fajta kétségek nem voltak bennem szűz kiskamasz korom óta. Félek hogy ha egyszerre két nő szopna, akkor hamar elélveznék, vagy hogy nem tudok két nőt kielégíteni. Tudom mindenkinek a fejében a threesome csak úgy él (akár próbálta már, akár nem), hogy mekkora poén, de ezek a kétségek nagyon a fejemben vannak az utóbbi pár napban.


37/f, 32/n


2017. okt. 3. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%
Kinek mi fér bele :)
2017. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na megtörtént a hármas? Milyen volt? Mesélj
2017. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!