Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a hármas szextől. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a hármas szextől. Hogy nyugodjak le? Heteró férfi vagyok és 2 nővel lesz

Figyelt kérdés

Jó jó, tudom férfiatlan lúzer csicska vagyok, nem érdemlem meg a dolgot, jöhetnek az idióta, ütni való szmájlizós válaszok hogy "akkor add át nekem :)" stb-stb. De ha ezt a kört letudtuk, elmondom mi a helyzet.


A feleségemmel mindketten kíváncsiak vagyunk szexuálisan. Elsőre ő is félénknek tűnhet emberileg, de az ágyban nagyon jól megvagyunk és kifejezetten szeretjük és élvezzük a szexet. Heti 10 lazán megvan. Úgy vagyunk vele így nyolc év után, hogy ne laposodjon el a dolog, ezért új dolgokat is kipróbáltunk. Múltkor pár hónapja volt egy négyes, párcserés szexünk, ami jól sikerült, mert mindenki tetszett mindenkinek. De ott csak annyi volt hogy egymás mellett csináltuk, viszont mindenki csak egy másik emberrel foglalkozott.


Most viszont olyan lesz, hogy egy 36 éves nő jön hozzánk és kicsit tartok attól hogy rossz leszek. De úgy mondom, hogy ilyen fajta kétségek nem voltak bennem szűz kiskamasz korom óta. Félek hogy ha egyszerre két nő szopna, akkor hamar elélveznék, vagy hogy nem tudok két nőt kielégíteni. Tudom mindenkinek a fejében a threesome csak úgy él (akár próbálta már, akár nem), hogy mekkora poén, de ezek a kétségek nagyon a fejemben vannak az utóbbi pár napban.


37/f, 32/n


2017. okt. 3. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Szep álom, fogadok meg feleseged sincs.
2017. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Én úgy állnék hozzá, hogy csak élvezd. Élvezd azt, hogy 2 nő akar. Hidd el ha elég jó vagy és a nők is, nem kell sokat kűzdened, hogy elérd amit akarsz. Élvezd, hogy 2 vagy akár 6 helyre is beteheted. Alapjáraton az izgató, hogy hárman lesztek. És ha már ennyi ideje együtt vagytok, biztosan tudsz is valamit.

Talán az segítene, ha előre vizualizálnád/elképzelnéd/átélnéd. Esetleg meditálnál.

De az biztosan nem előny, ha előtte pár nappal nem kapsz nőt. Persze ez csak saját elképzelésem, hátha tud valamelyik férfitársad jobb tippet adni :)

2017. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sanszos, h hamar eldurransz, mert két nö kényeztet, plusz a látványuk is rátesz...

De sebaj, ujult erövel majd folytatod. Addig a két csaj ellesz egymással.

2017. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kötelező hogy hamar "kivégezzenek" akár ezzel a másik nővel beszélj előtte chaten vagy bárhol hogy oké ő hogy képzeli el miért is ne... Szerintem a hármas (legalábbis nálam) nem arról szól hogy mekkora csődör az ember és hogy huh mind két nőt ötvenszer kielégítem hanem hogy élvezem hogy két női test van ott. Nyilván az is fontos hogy a két nő vajon egymáshoz fog érni vagy sem úgy értem foglalkoznak egymással vagy sem. Remélem hogy minden rendben lesz, csak lazán de azért egy kis izgalom jót tehet tudod mint egy vizsgánál
2017. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Van bőven, akivel ezt megbeszéld, mondjuk a feleségeddel. Nem kellünk ide mi, oldjátok meg.

Másoknak komoly lelki vagy megélhetési bajai vannak, ne vegyük el előlük a helyet ezzel a "problémával".

2017. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2-3-4: Köszi a válaszokat!


Már beszéltem vele erről, de ő is csak annyit mondott hogy nem lesz gond, biztos bírom majd sokáig. De akkor is eszembe jut és tartok a dologtól. Hogy mondjam? Olyan görcs van a hasamban, mint egy szűz kamasz fiúnak, amikor oda akar menni egy lányhoz. Lehet majd iszok előtte egy kis italt (mondjuk egy deci whisky-t), vagy ilyesmi.

2017. okt. 3. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

NE stresszelj így rá! annál rosszabb lesz, hidd el! Csigalom, nyugavér!

Ha elsőre gyorsan elmész, majd jön a második.. Kib*szott szerencsés vagy, nehogy már a kudarcra akarj rákészülni!

2017. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Es ha nem.birod elsore sokaig?? Akkor mi van? Ilyen ez.. Mondod majd. S gondolkozol hogy a sok luzer (koztuk en)Gyk-s meg sose elvezett egyszerre ket no szajaba te meg mar ezen is tul vagy.

De ha fokozodik a para helyzet, mond le az egeszet. Akkor se lesz semmi.

2017. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Mennyire szomorú , hogy egy kapcsolatban erre van szükségetek..hogy jó dolgotokban már nem tudtok mit kitalálni,senki soha nem fog meggyőzni, hogy ti ketten igazán szeretitek egymást ha ezek belefèrnek.

Szerintem vannak dolgok, amik maradjanak csak álmok...

2017. okt. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
A hazassag semmisse tetele, ilyen embereknek kar osszehazasodni.
2017. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!