Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Mennyire fontos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Mennyire fontos a meret a kielegulesetekhez?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom, ez egyenkent valtozik. Nektek mi a minimum/maximum es mi az, ami pont idealis ?
2017. okt. 3. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem szeretem ha hosszú és nem szeretem ha vastag.

Ideális 16/3 de lehet kisebb mint 16 cm

2017. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért egy 14-15 cm hosszú jó ha van egy pénisz.
2017. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Egy átlag méret tökéletes, mert szerintem inkább a vastagság az ami igazán számít. A túl vastag persze nem a legjobb, illetve az átlagnál hosszabb pénisz is fájdalmat tud okozni. Konkrét számokat értelemszerűen nem tudok mondani.

20L

2017. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
17-18 cm ne legyen tul vastag min.15.
2017. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13-21, 3-6. Mundezt 2 személlyel, mundegyikkel jó volt.
2017. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmelyik sem szereti a kicsi vékony selejt ropikat, tapasztalat. 12cm/3,5cm. Amúgy nem értem miért kérdezed őket, hisz a nagy része amelyik nő :) úgy sem ismerné be, hogy nekik nem kellenek kisfarkú hulladékok.
2017. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
semennyire, mert nincs hüvelyi orgazmusom, felőlem egy giga farok is járhatna bennem, azt se érezném jobban, mint egy átlagost
2017. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tul fontos. Tobb meretuvel voltam mar. Egy ujjtol is csodas erzes. Es egy penisz ennel nagyobb es vastagabb. Ha meg szerelmes is vagyok, akkor meg egy erintes is borzongat, meg behatolas sem kell. :) 24
2017. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12-18. De úgyis megvétózzátok, okosabbak vagytok
2017. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!