Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolat idősebb férfival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat idősebb férfival?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, és szeretnék 45 vagy afeletti férfival lefeküdni. Csak tartok tőle, hogy a szüleim mit fognak szólni, ha egy apám-korabeli férfival állítok be, mert ugye bemutatnám nekik is, ha már kapcsolatom lesz.

2017. okt. 1. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok 45, de ha nagyon elhagyom magam, kinézek annyinak, talán többnek is. Alig várom, hogy megismerjem a szüleidet, biztosan kedves emberek.
2017. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálad döntés kérdrse, hogy hány éves lesz a párod? Nem spontán kellene kialakulnia?

A leírásodban meg először csak "lefeküdni"t írsz ami a szex, más semmi szimonímja inkább, aztán meg már kapcsolatot is vizionálsz hozzá. Akit be kell mutatni, szemben a stexkapcsolatzal...

2017. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem teljesen, hogy most egy konkrét személyre gondol a kérdező, egy kiszemeltre, vagy direkt az idősebbek között keresgél. Kérdező, leírod pontosabban? :)
2017. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 20 vagyok, és engem is izgatnak az idősebb férfiak fantáziaszinten, de nem hiszem, hogy valaha is összeszűrném a levet egyel.
2017. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Biztos nem örülnek majd a szüleid... De a pasi szülei sem lesznek elragadtatva :)
2017. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A problémákkal akkor kell foglalkozni, amikor már vannak.

Hol van az még, hogy bemutatnád a szüleidnek?

Azt már csak akkor teszi meg az ember, ha valóban komolyan gondolja.

42/F.

2017. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még nem jöttem össze vele, csak plátói a dolog, egy tanárom tetszik nagyon, és szeretnék vele megismerkedni. A szex is érdekelne vele (már sokszor elképzeltem), de kapcsolatot is szeretnék, ha belemegy. Ő 45 körül van, de nagyon kedves, helyes, és jól is tartja magát. Még nem léptem az irányába, nem tudom, jó ötlet lenne-e.
2017. okt. 1. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:
#1:)
2017. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én most azt nem értem, hogy most akkor kapcsolatot akarsz-e, vagy csak egy dugást...

Mert először még azt írod lefeküdni vele, aztán meg már kapcsolatot írsz.

Ha csak egy dugás, akkor minek mutatnád be?

Ha meg kapcsolatot akarsz, akkor talán ne úgy kezd, hogy dugsz vele...

2017. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem túl korán aggódsz ezen.

Előbb nyiss felé.

2017. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!