Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Borzasztóan szűk vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan szűk vagyok, mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sosem volt kellemes a szex mert mindig nagyon szűk voltam és a barátom kis pénisze se segit sokat a helyzeten. Nem szoktunk emiatt rendszeresen szexelni mert en már így nem is kívánom.. mindig félek, mert tudom mi lesz előre. Fájni fog és ált. megreped a a bőröm a gátnál, aminek kell néhány nap hogy begyógyuljon, ha közbe szexelnénk meg is bolondulnék a fájdalomtól. :(


Ki lehet egyáltalán tágítani egy puncit?? Mit javasoltok mit csináljak? Volt mar valaki ilyen helyzetben?


Szerintetek ez tönkre teheti a kapcsolatunkat?

Barátom megértő, nem hibáztat emiatt, de ő sem mer kezdeményezni már mert tudja hogy fájdalmat okozna.


Néha amúgy szokott normális szex is lenni. Általában az orálnál kimerülünk és annyi.


22/N 27/F


2017. okt. 1. 10:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem orvos tudna segíteni rajtad, lehet kis operációval, ami tényleg nagyon kicsi lenne


Barátod méretét nem tudjuk...???

2017. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
keresned kell egy nagyfasut és napi háromszor dugnod kell és megoldodik a probléma.
2017. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván ez nem egészséges szexuális élet, nem fog működni.


A hüvely is egy izom, lehet nyújtani és tágítani bizonyos mértékig. Ahogy egy karatés megtanul fej magasságig felrúgni idővel, úgy te is tudsz tágulni. Ez bizonyos mértékig fájdalommal jár.


Beszélj a nőgyógyászoddal erről, ő fog tudni valós dolgokat is mondani az itten válaszolókkal ellentétben, műtét szerintem elég erős túlzás lenne...

2017. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kb 12 cm neki. A gát nem úgy szakad, mint szülés közben. Csak picit megreped a bőröm.

Régóta járok nőgyógyászhoz és nem talált semmi rendellenességet, szűzhártyám rendesen elszakadt ezek szerint. Annyit mindig megjegyez hogy probáljam elengedni magam, mert igy nem tud megvizsgálni.


Ujjazást magamnak se csinaltam soha mert ez mar akkor is kellemetlen volt mikor elkezdtem eloszor maszturbalni. Mivel nem okozott semmi jo erzest igy nem eroltettem.

2017. okt. 1. 12:45
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverjük ide a Szülést

Mert nem mind1 hogy Belülről kifelé tágulsz iszonyatos fájdalmakkal amitől majd be kakilsz +méhösszehúzódasok

Vagy az amikor kivülről befelé tágít ki valami hírtelen. Nem ugyanaz a kettő

23 N

2017. okt. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Jampi gyerek ***** válasza:
35%
A barátodnak kicsi a farka....Egy nagyobb farok idővel kitágítaná....
2017. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hogy vaginizmusod van.
2017. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha a nőgyógyász nem talált semmit, könnyen lehetnek lelki okok is a dolog hátterében. Én ilyen esetben próbálkoznék nagyon hosszú pettinggel, finom ujjazással, vagy nyelvvel, hogy ellazulj, néha akár behatolás nélkül is. Ha ez enyhít a dolgon, meg lehet próbálni a behatolást is, de csak lassan és kellő előjáték után.
2017. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!