Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Borzasztóan szűk vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan szűk vagyok, mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sosem volt kellemes a szex mert mindig nagyon szűk voltam és a barátom kis pénisze se segit sokat a helyzeten. Nem szoktunk emiatt rendszeresen szexelni mert en már így nem is kívánom.. mindig félek, mert tudom mi lesz előre. Fájni fog és ált. megreped a a bőröm a gátnál, aminek kell néhány nap hogy begyógyuljon, ha közbe szexelnénk meg is bolondulnék a fájdalomtól. :(


Ki lehet egyáltalán tágítani egy puncit?? Mit javasoltok mit csináljak? Volt mar valaki ilyen helyzetben?


Szerintetek ez tönkre teheti a kapcsolatunkat?

Barátom megértő, nem hibáztat emiatt, de ő sem mer kezdeményezni már mert tudja hogy fájdalmat okozna.


Néha amúgy szokott normális szex is lenni. Általában az orálnál kimerülünk és annyi.


22/N 27/F


2017. okt. 1. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a problémám.

5 éve élek nemiéletet

Csak úgy tud behatolni hogy előtte elvisz kézzel szájjal. A behatolás mindig fáj de utána jobb.

23 n

2017. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Ne viccelj már, kis f4sszal hogy lehet fájdalmat okozni? A barátodnak semmi oka félni, mondd meg neki, hogy "drágám ne aggódj, neked pici a cerkád, nem tudsz vele fájdalmat okozni." Ettől majd rendbe jön!


Kérdező! A módszert nem tudom, hogy hogyan. de azt igen, hogy lehetséges. Nekem extrém nagy méret van, és volt egy csaj akinek ez volt a fétise. Ő tudatosan tágította magát, hogy minél nagyobb farkakat tudjon magába fogadni. Neked is valami ilyesmit kéne tenned.

2017. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom sikositót kipróbáltátok már. az sokat tud segiteni, na meg persze kellően el kell hogy lazulva is legyél, és felizgulva sem vagy mert már kissé félsz is a szextől, mert fájni fog.
2017. okt. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Persze próbaltuk. Akkor talán azt mondom oké, elmegy. Csak az a baj egyre jobban elmegy tőle a kedvem, hiszen minden alkalom fáj. Nehéz így elengednem magam.
2017. okt. 1. 10:33
 5/18 anonim ***** válasza:
akkor viszont minden alaklomnál használjátok a sikositot!
2017. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Hallottam olyan esetről már, amikor a lánynak túl vastag volt a szűzhártyája és orvosilag kellett átvágni, mert különben nem tudott szexelni, természetes módon nem szakadt át. Nem nálad is valami hasonló lehet? Nődokinál már voltál ez ügyben? Lehet, hogy orvosi indoka van. Gondolkodj! Ott egy gyereknek is ki kéne férnie!


A páromnak is szűk, mikor összejöttünk úgy szorított, hogy még fájt is nekem, de idővel hozzátágult a méretemhez és most épp ideális.


26/F

2017. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolkodj! Ott egy gyereknek is ki kéne férnie! "


Nah megjött a "ott egy gyerek is kifér" válaszoló. Ugyan-ez van amikor arról panaszkodnak a csajok, hogy túl nagy a barátjuk farka. Olyankor is mindig jön egy hülye, aki beírja, hogy "Ott egy gyereknek is ki kéne férnie!" Nem b4szki, nem kéne! A szülés egy teljesen egyedi folyamat, amire a szervezet 9 hónapig készül! Extrém mértékű hormonszintek, és extrém mértékű tágulás, és utána visszaáll a normális szintre. Alapesetben egy vagina képtelen akkorára tágulni, hogy egy gyerek kiférjen ott!

2017. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Hosszú előjáték segíthet ami közben kellőképp ellazulsz, ha az ellazulás már sehogy se megy viccen kívül szívjatok el szex előtt egy füves cigit attól 100% hogy mind a ketten ellazultok tényleg segíthet a problémádon
2017. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

7-es véleményét osztom egyébként!


Valamint a kérdezőnek javaslom az orvost,mert ez már tényleg nagyon extrém,hogy a gát is szakad... Mindenképpen nőgyógyász.


Ezen kívül sok síkosítós ujjazás talán... Valahogy mégiscsak tágulni kell. Mindig kicsit többször ujjazzon,mert ha azt az érzést megszokod és jónak éled meg,akkor egy idő után valami nagyobbat is kívánsz oda.

2017. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál jártál már? Mert amennyiben lelkileg minden rendben van, akkor előfordulhat, hogy testi problémából fakad, hogy nem nedvesedsz rendesen.
2017. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!