Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legintenzívebb orgazmus egyedül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legintenzívebb orgazmus egyedül?

Figyelt kérdés

Ma egy vastagabb sminkecsettel masztiztam. Feldugtam magamnak, egy székre raktam egy vastagabb párnát. Ráültem, aztán mozogni kezdtem. Fel-le, aztán a csípőmmel köröztem, közben a csiklómat dörzsöltem és a melleimet masszíroztam. A vége felé már szinte pattogtam a széken, elborult az agyam, nyögtem, kapkodtam a levegőt. Akkora orgazmust éltem át, mint még soha maszti közben... A nedvem lecsorgott a combomon, egészen a térdemig, belemártottam az ujjaim és lenyalogattam, miközben még remegtem az orgazmustól. Fantasztikus volt.


Szóval nektek hogyan történt a legintenzívebb önkielégítéses orgazmusotok? Meséljetek!

Kort is szeretnék és fiúk is nyugodtan meséljenek!

20L



2017. szept. 28. 00:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem.


40F :)

2017. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A kérdésre meg látjátok senki nem felelt eddig És most se. :) De priviben elküldöm.
2017. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!