Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így nem mondhatom azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem mondhatom azt, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Egy nagyon bonyolult személyiségű emberrel van köztünk egy szexkapcsolatnál kicsit több. Fél éve tart és azt veszem észre, hogy egyre jobban kötődik és fejlődik, még sosem volt normális kapcsolata, de látom a reményt. Viszont időt tölt egy nővel, amit nem vall be. Állítása szerint csak egyedül megy kirándulni, de tudom, hogy nem...Ha esetleg szex is lenne köztük akkor az megcsalásnak számít? Nem tudom mit gondoljak erről. 10 év korkülönbség van köztünk, lassan már ideje lenne lenyugodnia...
2017. szept. 27. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexpartner vagy akkor semmi közöd ahhoz hogy mit csinál és kivel.

Biztos talált egy olyan nőt aki az érzelmi, lelki igényeit is ki tudja elégíteni nem csak a testi vágyakat, de ilyen kapcsolatban ebbe nem szólhatsz bele.

2017. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Az a furcsa, hogy azt hittem..ez a nő én vagyok számára.Velem beszélget lelki dolgokról, nekem számol be a napjairól...Megismerte a baráti körömet, énekel és gitárzik ha ketten vagyunk.. Nem tudom eldönteni, hogy ez csak "szexpartnerség"-e vagy már a járás felé billenünk, csak egyikünk sem meri kimondani.

2017. okt. 10. 12:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha gitárzik akkor biztos jár veled.Én is csak annak gitárzok akit szeretek. :) Viccen kívül,neki ez kényelmes.Ha szexelni vagy dumálni van kedve ott vagy te.Ha mással van kedve lenni akkor meg mással van.
2017. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11. vagyok

ha a hétköznapjait is megosztja veled sőt még a lelki dolgait is akkor ez nem szexpartnerség hanem annál sokkal több, ha kimondjuk, ha nem.

Akkor viszont jogosan várod el hogy csak veled legyen szexuálisan is. Egy lelki társ ezerszer több mint egy szexpartner.

2017. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Amikor együtt vagyunk akkor teljesen úgy viselkedünk, mint egy pár..úgy is beszélgetünk, mi egyéb. Ideje letisztáznom vele, hogy hányadán állunk, mert már "elvárnám", hogy csak velem legyen...kölcsönös legyen az elköteleződés.
2017. okt. 10. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!