Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így nem mondhatom azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem mondhatom azt, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Egy nagyon bonyolult személyiségű emberrel van köztünk egy szexkapcsolatnál kicsit több. Fél éve tart és azt veszem észre, hogy egyre jobban kötődik és fejlődik, még sosem volt normális kapcsolata, de látom a reményt. Viszont időt tölt egy nővel, amit nem vall be. Állítása szerint csak egyedül megy kirándulni, de tudom, hogy nem...Ha esetleg szex is lenne köztük akkor az megcsalásnak számít? Nem tudom mit gondoljak erről. 10 év korkülönbség van köztünk, lassan már ideje lenne lenyugodnia...
2017. szept. 27. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem jártok.

Nem megcsalás, de ha te ezt a helyzetet élvezed, és neked oké hogy közös fszon osztozkodsz, lelked rajta.

2017. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy valóban együtt van-e más nővel. Az elején amikor még teljesen ridegek voltunk egymással a szexen kívül, akkor megígérte, hogy elmondja, ha lenne más. Szerintem ebből még lehet kapcsolat...egyszer, ha türelmes vagyok és nem siettetem.
2017. szept. 27. 20:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már durván titkolódzik a nőről, és letagadja...

ne legyél buta

2017. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tagadja le, mert nem kérdeztem rá. A nő egyik közösségi oldalán látom, hogy pont arra jár amerre ő...és egy eseményen ahol mindhárman jelen voltunk, annyit láttam, hogy a nő folyamatosan követi, a srác mindig picit odébb állt...a nő uzsgyi utána.
2017. szept. 27. 20:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont időt tölt egy nővel, amit nem vall be. Állítása szerint csak egyedül megy kirándulni, de tudom, hogy nem."

ne haragudj...nem akarlak meghazudtolni, de most én vagyok ennyire hülye, vagy...?

2017. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne reménykedj!
2017. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy nem kérdeztem rá konkrétan erre a nőre:)

Előfordult, egyszer már az is, hogy egyedül volt pihenni..miközben egy haverja volt ott. Akkor azt elvleg azért nem mondta, mert, hogy állandóan azon töröm a fejem, hogy kivel van, ha nem velem, ezért nem is akart ezzel idegesíteni. Egyszerűbb azt mondani, hogy gyedül van. Azért is bízom abban, hogy ha esetleg együtt is tölti az idejét a nővel, nem fekszik le vele, mert hozzám hasonlítva a nő kicsit sem az esete.

2017. szept. 27. 20:37
 8/15 anonim ***** válasza:
ááh, minden világos :D
2017. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat,ezek szerint elég naivka vagyok :D Konkrétum nélkül nem szeretném megszakítani vele a kapcsolatot, így valószínűleg ki kell mondanom, hogy többet érzek. hátha akkor napvilágra kerülnek a viselt dolgai :)
2017. szept. 27. 20:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy beszélgetést megér a dolog, azt legalább rendezed, és tisztázod a dolgokat

Egy misét megér.

2017. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!