Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség az élő vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség az élő vibrátor és a nem élő között?

Figyelt kérdés
Mivel jobb nektek?miben rosszabb?

2017. szept. 26. 23:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Az élő konkrétan egy pasi pénisze.

A nem élő meg egy natur vibri.23 N

2017. szept. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

vibrátor előnyei:

- bármikor kéznél van

- tudod, hogy akár órákig képes dolgozni

- nem kell beszélgetni vele

- nincsenek érzelmei

- csak a te élvezeteden van a hangsúly

- szinte biztos a kielégülés


Az élő vibrátor (egy éjszakás) pedig kiszámíthatatlan, nagy valószínűséggel csalódást okoz, túl sok hátránnyal jár és csak akkor érdemes őt használni, ha arra izgulsz, hogy egy idegen pasi és nem maga az örömszerzés.

2017. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A élőhöz kell kompresszor és munkavédelmi szakvizsgával rendelkező kezelő, fülvédő. Ja, és lényeges a feltét is, mert nem illik azzal használni amivel a járdát bonják...
2017. szept. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Az élő megcsókol, simogat, érzed, hogy veled van, érezheted az illatát, a bőre puhaságát... Még érzelmek nélkül is jobb, mint egy hímtag-helyettesítő.


A vibrátor nem adja meg a szex sava-borsát..

2017. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, amiről te beszélsz, az egy párkapcsolat. Én minden egyéjszakásomra úgy néztem, mint egy eszközre, pedig nő vagyok. Különben belezúgtam volna. Az meg szar.
2017. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha Csernust olvasol akkor agyilag eleve rokkant vagy.
2017. szept. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Belehallgattam youtubeon A férfi és A nőbe, de ebben egyetértek vele , hogy a testnedvcserés érzelemmentes ürítés egy másik emberrel nem feltétlenül jobb mint egy kütyü, ami szintén nem sokra jó, csak arra , hogy megmentsen a kétségbeesett egyéjszakástól, ami meg nem mindenkinek élvezetes..
2017. szept. 28. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!