Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mukodik a ferfi szx...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mukodik a ferfi szx kozben olvasd el konkret szitu lent?

Figyelt kérdés

szoval tegnap este egyutt voltunk megint ...

tobbszor megesett mar, h visszatarja magat szeretkezes kozben, mert nem akar ejakulalni... viszont en meg nem elvezem annyira a szexet, minel melyebben magamban akarom erezni... es amikor mar nagyon kozel vagyok a csucshoz akkor o visszavesz, kintebb huz es megoli az oromom...


szoval felul voltam es nem a ki-be tologatos mozdulatokat csinaltam, hanem egy kicsit oldalt probaltam mozogni, hogy minel melyebbre engedjem magamban. erre o kintebb huz, pont mikor mar majdnem elelveztem... szoval mikor mar 2-3.jara csinalta beduhodtem es a mellkasaba haraptam es azzal be is fejeztuk , vagyis be se fejeztuk ...


azzal magyarazta azert huzott vissza minden alkalommal, mert elkezdett puhulni, ugyanis masfajta ingerek ertek es a makkot nem erte semmi - amivel nem ertek egyet, mivel pont melyebben akartam erezni ...


viszont hozza kell tenni, hogy nem volt jozan, de nem volt reszeg sem


L


2017. szept. 23. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Jesszusom, nem megharapni kellett volna, hanem szólnod, hogy vissza ne húzza magát, mert mindjárt elélvezel. Gondolom nem tudta, hogy már a határán voltál.
2017. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de tudta... szoltam... nem elodszor volt ez a problema
2017. szept. 23. 21:10
 3/3 A kérdező kommentje:

szoval kideritettem mi tortent..

szokta ezt csinaltni, h visszahuz... ez a tantrikus szex egyik modszere, amikor mar kozel vagy visszavesz hogy utana meg nagyobb legyen az elvezet... csak, h tulzasba vitte... es nem jol sult el a dolog.. persze ezt nem vallotta be, ferfi buszkeseg. az orvos pasi baratommal jottem ra... o is csinalta ezt regen , bar nala neha mukodott... nalam nem

2017. szept. 25. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!