Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem nézek ki jól, nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki jól, nincs kedvem szexelni, hogy küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés

Heti 3-4 alkalommal szoktunk, de legalább a feléhez nincs kedvem és nem élvezem.

Ilyenek miatt szoktam idegeskedni:

-nem vagyok frissen szőrtelenítve

-nem sokkal előtte ettem/ittam és nem lapos a hasam

-hülyén áll a hajam vagy nincs frissen mosva

-kijött egy pattanásom, valami bőrhibám van épp (sokszor száraz a bőrom és hiába hidratálom, olyankor rossz a tapintása)

-teljesen smink nélkül se szeretek, mert szeplős vagyok és karikás a szemem és emiatt igénytelennek érzem magam

-nem vagyok frissen fürödve, nincs jó illatom


4 éves kapcsolat, de fél éve élünk együtt. Régen hétvégente találkoztunk és olyankor mindig tudtam készülni a hétvégére és mindig tip-top voltam.

Nem szoktam elutasítani a páromat, de mindig trükköznöm kell, pl. "elmegyek pisilni", ehelyett nekiállok összekapni magam a fürdőben. Ha világosban csináljuk, mindig figyelnem kell a pózokra, hogy behúzzam a hasam, azon görcsölök, mi nézhet ki rosszul rajtam abból a szögből. Nagyon zavaró és képtelen vagyok spontán lenni.


2017. szept. 22. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Te inkább görcsben élsz, nem kapcsolatban.

Vagy tanuld meg leküzdeni ezt, vagy lépj ki belőle. Így ugyanis hóttzicher, hogy nem leszel boldog vele.

2017. szept. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg zavaró lehet, hogy nem tudsz spontán lenni. Próbálj úrrá lenni a hülyeségeiden, mert nem lesz jó vége.
2017. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megértelek!

A barátnőm is ilyen :)


Mondjuk én szeretem benne, hogy amikor velem van tip-top akar lenni!

Én emiatt mindig a nőt látom benne, kicsit olyan is mintha álomvilág lenne, hiszen mindig tökéletesen néz ki mikor velem van. Pont ezek vannak amiket írsz.. Mindig selymes a bőre, mindig jól áll a haja, mindig csupasz a puncija, mindig friss illata van. -> Mindig kívánom! :)


szóval.. talán ez olyan dolog, ami rengeteg nyűggel jár, és sok időt igényel részéről, de az biztos, hogy a mai napig is olyan vonzalmat érzek iránta mint az első pillanatban!


Egyébként mi nem vagyunk minden napot együtt. Vagy ha igen, akkor is hagyok neki elegendő időt, hogy törődjön saját magával, addig én a barátaimmal töltöm az időt. Vagy elmegyek vásárolni, veszek neki(magamnak..) egy bugyit.. :D


Amúgy ő tipikusan olyan, hogyha nem érzi jól magát a bőrében, akkor látom, hogy elveszíti saját maga felé az önbizalmát, és akkor számomra sem lesz imponáló, tehát ez mindkettőnknek jó. Hasonló típus lehetsz te is :)


Ja igen.. beszéld meg a pároddal! Nem kell leküzdened ezt, te ilyen vagy, így érzed magad komfortosan, nincs probléma, értesd meg vele, hogy ez nem róla szól, hanem saját magadról.

És ez nem önzőség! Csak bátran!

2017. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a fura? Míg neked ezek járnak a fejedben, addig a pasinak csak az, hogy szex lesz.. Nagyon durva, hogy mennyire különbözik egymástól a két nem. A legtöbb pasi észre sem veszi, hogy nem lapos a hasad, hogy a hajad kócosan áll (ami egyébként szerintem lehet szexi), na az meg, hogy kijött egy pattanásod, szerintem a nap többi részében sem tűnik fel nekik, nemhogy szex közben. Felesleges ezeken aggódnod, úgy tetszel neki ahogy vagy. Ha meg nagyon zavar valami, akkor sötétíts be egy kicsit, a nagy lámpa helyett kapcsolj csak asztali lámpát, vagy menj el hamarabb tusolni(készülődni) ha tudod, hogy este valószínű szex lesz. Ez a higiénia dolog engem is nagyon zavar, épp ezért nem vagyok spontán, szeretek előtte letusolni. A smink/haj/has dolog viszont egyáltalán nem zavar, minden reggel úgy lát, hát istenem, akkor néha szex közben is. Szerintem lehangolóbb lenne a pasik számára az, hogy kiugrasz fél óráig fogat/hajat mosni, borotválni, eltüntetni a karikákat, kifesteni magad, letusolni, mint hogy spontán belevágtok, és úgy nézel ki ahogy éppen vagy.:)
2017. szept. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engedd el magad! Egy szexuális aktus nem egy divatbemutató ahol ügyelni kelljen minden szarra. Azért azzal gyakorolja az ember, akivel felszabadult tud lenni és belefér az is, hogy nem mindig előnyös pozicióban látjuk a másikat. Ne görcsölj ezen!
2017. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!