Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félek szexelni hogyan küzdjem...

Félek szexelni hogyan küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés
Akárhányszor összejönnék valakivel mindig megfutamodik. Egyszerűen csak felek a dologtol. Mar attól is hogy valaki engem taperol. Nem tudom az okát de szeretnem megtalani. Segítsetek!! 18L

2014. dec. 8. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is nyugi <:(
2014. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
majd ha tényleg szeretsz valakit akkor nem fog zavarni ha taperol :)
2014. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pszichológus segíthet. lehet gyerekkori bántalmazás, ami tudatalatt rögzült. nem árt utánajárni
2014. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jav.: "megfutamodok". :)


Nem kell erőltetni, még nem állsz rá készen. Ha szerelmes leszel valakibe, vele sokkal könnyebben fog menni.

2014. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted: Bal oldalon masodperceken belül az 'üzeneteid' fül mellett megjelenik egy több jegyű szám.


Hogy válaszoljak is: Bízz egy kicsit abban, akit megkedvelsz.

2014. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked egy olyan fiú kéne, aki ezt teljes mértékben megértené, és szépen fokozatosan haladna veled ilyen téren. És ha tényleg tetszetek egymásnak, akkor el kéne lazulnod.
2014. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kicsim lehet, hogy leszbikus vagy.

nekem is félelmetes és rossz volt amikor még fiúkkal voltam, de amióta nőkkel csinálom sokkal jobban élvezem és imádom.

25F

2014. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!