Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titokban sok nő használja ki...

Titokban sok nő használja ki előnyeit, ha pl csak szexelni akar?

Figyelt kérdés
Ugye szexpartnert is könnyebb egy nőnek szereznie, de valyon sokan élnek ezzel a természetadta lehetőséggel? Míg sok férfi sehogyan sem talál nemhogy párkapcsolatot de szexet sem, mert a nők kb a férfiak 25%-ért vannak oda, aki ezen kívül esik az kb mintha a lottó ötöst várná.

2014. nov. 13. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
"sok"? Mind.
2014. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vajon miért ne tennék ha megtehetik? Mindenki képes találni magának megfelelő partnert.Akkor nem találsz ha magadhoz képest túl nagyok az elvárásaid.
2014. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huh tényleg: vajon, bocsi :-)
2014. nov. 13. 18:58
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez így nem igaz, max a 14-5 éves korosztályra mr.valyon... :D kb 25 éves korra már egy rakat sérelmen túl vannak és tapasztaltak az iylen dolgokban így nagyjából kialakul egy realisztikus ízlés, aki egy dagadt rondaság az vagy tesz azért hogy ne legyen az vagy nem a topmodelleknél próbálkozik, viszont egy átlagos külsővel tapasztaltan megnyerő személyiséggel sikeresebb leszel hosszu távon mint egy jóképű aki igazábol egy unalmas 0 ember... meg az is hogy kinek mi a jóképű relatív, én magam nem tartottam jóképűnek soha, sőt pont az ellenkezőjét gondoltam, de nem magamat akarom meghódítani :D szóval elfogadom hogy ebben a testben kell játszonom a párkeresősdit így ismerkedem, aztán van olyan csaj aki oda van értem meg van aki undorodik :D , és nagyon különbözők, van olyan aki úgy nem kedvel hogy alapvetően én sem nyulnék hozzá egy újjal sem, meg volt már modell csajszi akinek bejöttem :D , szóval minden csak azon múlik milyen is a személyiséged mennyire fejleszted önmagad, ki is vagy te :D ha jól adod elő magad akkor sikeres leszel, lehet nem az első csajnál de sikeres leszel, ha meg valami baj van veled, pl túlsúly , vagy igazából akármi , lehet rajta változtatni, de tényleg akármin, persze van ami igencsak drága beavatkozást igényel de a hozzáálláson és hogy hogy viselkedsz bizonyos helyzetekben ingyen meg lehet oldani :) persze adhatok tanácsokat ha valaki hozzám fordul , tegye nyugodtan , mellékállásban ezzel foglalkozom szinte :)
2014. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom belőni a saját szintemhez milyen lány való, én minden lánnyal kedvesen eltudok beszélgetni, érdeklődő vagyok, sportolok, adok magamra, lányban. egy ugyanilyen kaliberű egyén mint én mégis sokkal sikeresebb.engem meg levegőnek néznek.
2014. nov. 13. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
4 es vagyok, persze egy kis juttatásért cserébe :P mert azért csak nem kell ingyen a konkurencia :D ;D
2014. nov. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pontosítanék. valójában a nők a férfiak 20%-át tartja jóképűnek.

elég sok nőnek van alkalmi kapcsolata, szinte mindnek. azzal meg ne foglalkozz, h a nők azt hazudják, h elítélik az alkalmit.

azért nem kell irigyelni a nőket, nekik a "kánaán" kb. 25 éves korig tart, egy 30 feletti nők meg már max. az öreg férfiaknak kell, a legvonzóbbak a húszas nők minden korosztály számára.

2014. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!