Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy ha valaki sokat...

Az igaz, hogy ha valaki sokat hasznalja a fejet akkor nem hizik meg akar mennyit is eszik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivan? Végül is lehet igaz. Ha sok fizikai munkát végez, akkor a testrészeinek az agyából küldi az impulzusokat, szóval gyakorlatilag a fejét használja, ha pedig valaki megfelelő mennyiségű energiát éget, nem hízik meg, már normális kereteken belüli evés mellett.
2013. júl. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi van? :D Ha én pl. rohadt sok másodfokú egyenletet oldok meg egy nap és mellé benyomok napi három tortát, akkor nem leszek dagadt? Kétlem! :D
2013. júl. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Abszolút igaz, ha zabálás helyett a fejét használja. Ezért olyan sovány sok tudós:)
2013. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
igaz, de ez az olyanokra érvényes, mint a tudósok, akik egész nap intenzíven használják az agyukat stb. attól, hogy kiszámolod mennyi 2 meg 2 attól fogyni nem fogsz.
2013. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Természetesen nem minden ételre igaz. Nem véletlenül kíván például cukrot egy gyorsolvasó, illetve tudatosan nem egy pizzáért nyúl egy elméleti fizikus, hanem egy tábla csokiért és egy liter ásványvízért. :)
2013. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Igen, akar igaz is lehet. Attol fugg az ember hogy hasznalja a fejet. Ha a Sakk - ra gondoltal, nem valoszinu. De ha minden nap lefejelsz 2 - 3 urget, az fizikai erokifelytes, nem beszelve arrol hogy utana kovetkezik egy 1 - 2 napos lelki stressz (el-e meg? feljelent? ne adj isten, nemm sertettem meg veletlenul? ha ne adj isten egy vedett faj? (meleg vagy langyos)- es kihalasra van itelve ha nem vigyazunk rajuk? Nem akarom kommentelni az uj torvenyt. Amelyik a szemelyi szabadsag jogait vedi, es bunteti ha valakit palira veszunk. Es bortonbe megyunk ha draga politikusainkat elkuldjuk a p-ba, mert nem tudjak megvedeni magukat - mert mint mindenki tudja, aki politikusnak megy az helybol ertemi fogyatekos (serult szemely), tehat helybol jogellenes ezeket a szemelyeket kikozositeni.
2013. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Gondolom arra irányul a kérdés igazából, hogy lehet-e így fogyni. A válasz: NEM. Minden baromságot kipróbáltok csak megmozdulni ne kelljen. :D
2013. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem fogyni szeretnek, csak erdekelt.
2013. júl. 31. 11:08
 9/12 szántóvető válasza:
hú.ez a kérdés kemény volt.4 napja egyfolytában gondolkoztam a válaszon,közben ettem rendesen és híztam 86,5 dekát tehát nem igaz.
2013. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem az nem hízik el aki sokat használja a lábait.... futásra :)
2013. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!