Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm haragszik rám, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm haragszik rám, van még remény?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 4 hónapja vagyunk együtt és egy hete feljött hozzám ahol végre történt egy kis orál.Mondta hogy jelezzem neki ha elélvezek, mert akkor kiveszi a szájából, mondtam oké, de annyira szerettem volna a szájába élvezni, így nem szóltam neki. Meglepődött, abbahagyta kicsit kiabállt velem, aztán elment, azóta nem nagyon beszéltünk. Szerintetek helyrehozhatom ezt?
2017. szept. 20. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj, nagyon nevetek, egyszer csináltam ilyet, a vége az lett hogy kicsapta az ajtót és szaladt a fürdőbe a csaphoz, anyám meg kint volt a konyhában és kérdezte hogy mi van,de válaszolni se tudott:D aztán gondolhatod mi lett a vége..:Dd majdnem szakítottunk is ez miatt,voltunk vagy 17évesek:D amúgy semmi baj nincs,érthető amit csináltál,(bár az ő oldala is persze) beszéld meg vele, hívd fel hogy ne haragudjon és beszélni szeretnél vele, vidd el kajálni valahova vagy hasonló, és kérj bocsánatot tőle kulturáltan:D tehát ne úgy hogy "bocs hogy telelőttem a szádat" vagy "gyere és kinyallak cserébe", hanem csak sajnálom amit csináltam, max annyira menj bele hogy túl jól esett és kívántad, ne tovább. aztán persze este kinyalod,de nem jelented be neki mert az nagyon tré:D

illetve ilyen esetek előtt BORT NEKI, de nem leitatásképpen, módjával,hogy ne áérezze úgy,idő után úgyis önti magának és nem érdekli semmi,akkor megbocsájtanak

2017. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,megkérdezhetem a korotokat? csak a nagy megsértődése miatt:)
2017. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jééézus milyen sértődős csajok vannak itt :D Elsőre barátom a számba élvezett, azóta így csináljuk, pont.
2017. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

9-es válaszolóval egyetértek! Én a büdös életben nem tudnék ezek után megbízni benned. El lehet ezen hülyéskedni, de mi a garancia arra, hogy legközelebb pl nem erőszakolod análba, csak mert neked jó? Vagy kéri, hogy finoman szeretkezz vele, te meg keménye megdugod, miközben jelzi, hogy fáj?


Ha nekem egyszer eljátszák a bizalmam az ágyban, az szakító ok lenne.

2017. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!