Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm haragszik rám, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm haragszik rám, van még remény?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel lassan 4 hónapja vagyunk együtt és egy hete feljött hozzám ahol végre történt egy kis orál.Mondta hogy jelezzem neki ha elélvezek, mert akkor kiveszi a szájából, mondtam oké, de annyira szerettem volna a szájába élvezni, így nem szóltam neki. Meglepődött, abbahagyta kicsit kiabállt velem, aztán elment, azóta nem nagyon beszéltünk. Szerintetek helyrehozhatom ezt?
2017. szept. 20. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Hogy te mekkora egy paraszt vagy xd ne reménykedj ha párom velem csinálná ezt dobnám ki mitn macskát szarni! Tudod te milyen szar íze van a spermának? Meg tudom érteni a caajod a helyébe tuti nem bicsátanék meg neked.


19/L

2017. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
jól tetted...DD
2017. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
nehogymá a nő dirigájjon he
2017. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jól otthagy! Jelezte mit nem akar te meg akkor is csináltad,erre bizalmi viszonyt nem lehet építeni.
2017. szept. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Remélem rendesen tele raktad a száját! :D
2017. szept. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Élvezetesnek élvezetes volt, de hogy nem gavallér, az tuti. Most várhatod, mikor lesz orál...ezt elqurtad. Minimum sűrű elnézések közepette mentsd, ami menthető.
2017. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom nem kellett volna, de annyira jó érzés volt, nem tudtam megtenni
2017. szept. 21. 10:07
 8/14 A kérdező kommentje:
Ma felhívtam és mondtam neki hogy cserébe én is kinyalom a punciját iszonyatosan, erre lerakta a telefont. Nem értem, miért?
2017. szept. 21. 12:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat en biztos, hpgy tobbet nem allnek veled szoba, ha csak nem egyertelmu teljesen, hogy veletlen volt... igy bozzon meg benned az ember? Aztan legkozelebb meg bevagod szarazon analba egy szo nelkul, mert annyira szeretned? A szex nem arrol szol, hogy csak a sajat elvezeted a lenyeg. Erre ott a markod. Ha massal szexelsz, nem tehetsz olyat, amibe a masik fel nem egyezett bele, vagy neki nem okoz ugyanugy elvezetet. Rettento paraszt dolgot tettel, elvagtad a bizalmat.
2017. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sajnos kapott rendesen. Régen cumiztak már le ennyire jól úgy hogy kapott a torka bőséges fehérje adagot. De már bánom, ennyit nem ért
2017. szept. 21. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!