Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hanyadik alkalomtól kezdtét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hanyadik alkalomtól kezdtétek élvezni a szexet? Én úgy érzem nekem sosem fog menni. N

Figyelt kérdés

Ma szexeltem negyedik alkalommal. Az első két alkalom nagyon fájdalmas volt. A harmadik az már sokkal jobb. Kicsit fájt de élveztem már. Viszont minden alkalommal azzal szenvedünk hogy az elején alig megy be. Ez volt ma is. El is ment közben a kedvem, egy pózban csináltuk csak. A sírás kerülgetett utána. A barátom pedig nagyon nagyon figyelmes és türelmes, mindig felizgat, plusz imádom orálisan kényeztetni. A szexhez is van kedvem de úgy érzem nekem ez soha nem fog menni. Azt mondja a barátom hogy ilyen miatt nehogy sírjak, meg segít de annyira félek hogy elfogy a türelme mert ilyen béna csajjal szerintem nem volt még.

Lányok ti hanyadik alkalomtól kezdtétek élvezni, illetve mi miatt lehet hogy az elején nagyon nehezen megy be? Pedig múltkor már jó volt. Nagyon rossz a kedvem :(

Légyszi olyan írjon aki saját tapasztalatot ír.. és természetesen nem ismerkedek mert van barátom!


2017. szept. 20. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy nagyon az elején vagyok, csak annyira szeretnék teljesíteni, meg hogy végre ne a bénázás legyen hanem menjen simán" - ez hülyeség. A szex nem arról szól, hogy teljesítened kell. Ha ez van benned, akkor nem is fogod élvezni.


Fogd fel úgy, hogy ez egy intim társasjáték, egy élvezetes szórakozás, ahol nincs kötelező dolog. Élvezzétek egymást, ne görcsölj rá. És lásd előző válaszom.

2017. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#7: Én 22 éves vagyok, ő meg 26. Valóban pisisek vagyunk! Köszönöm a roppant jóindulatú válaszod! Sokat segített!


Igen ha nyal vagy ujjaz el tudok élvezni. Meg nagyon figyelmes szex közben is. Nincs vele semmi probléma. Az igaz hogy szűk vagyok nagyon sajnos. Az első szex előtt sok pettig volt csak. Megszerettette velem az orált, türelmes minden téren.

Köszönöm a hasznos tanácsokat! Megfogadom!:)

2017. szept. 20. 19:23
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyelőre az legyen a cél, hogy ne fájjon, kellemes legyen a behatolás. Előtte és/vagy utána pedig kielégít a barátod kézzel/szájjal. Aztán a többi majd idővel jön magától. Nincs veletek semmi baj.

Bónusz: ugyan neked kellemetlen, hogy "nehezen megy be", de a barátodnak valószínűleg tök jó, hogy szűk vagy. :) Minden rosszban van valami jó.

Ne szomorkodj ezen, pláne ne sírj miatta. Ezt is meg kell tanulni, van, akinek évekig sem jön össze a hüvelyi orgazmus. Na bumm. Lényeg, hogy máshogy összejön.

2017. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Annyira jó tanácsokat adsz 89%-os válaszoló! Köszönöm a biztatást, kicsit jobb lett a kedvem!:)
2017. szept. 20. 19:37
 15/19 anonim ***** válasza:
Az első nekem nem fájt, mondhatni egy nulla volt. Csak rossz élmény lett belőle feltehetően, mert az összes többi utána fájt. Én lemondtam róla, úgy oldottam meg.
2017. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A barátnomnek én vettem el az szuzességét. Utána még rendszeren sex mellett még fél évig is olyan szuk volt, hogy alig tudtam neki az elején betenni. Nyugi, ezt majd megszokja a tested, és majd idovel kicsit kitágulsz, esetleg majd jobban el fogsz tudni ott alul engedni izgalmi állapotban. Csak ne hagyj fel a vadsággal és élvezettel. Csak élvezd a sexet, ugy ahogy megy. Probáljatok ujat. Az én barátnom sajnos nagyon gorcsos maradt utána is, és egyszeruen soha nem tudta élvezni a sexet. 2 évig egyutt is voltunk de utána szétmentunk. Egyszeruen nem volt benne semmi tuz. Ezért mondom, hogy nem baj ha most nem megy, meg ugy erzed valami hátráltat, lehet akkor is élvezni és izgalmasan csinálni azt a sexet. Csak ne légy frigid.


UI. Az én barátnom még maszturbáciokor se élvezett el, nem is szokta még csak csinálni se magának. Remélem te nem vagy ilyen.

2017. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a biztatást, kicsit jobb lett a kedvem!:)"


Nagyon szívesen :)

2017. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#16: Én ha magamnak csinálom akkor is sikerült elélveznem. Sőt kívánom a szexet. Legszívesebben minden pózt kipróbálnék, és ha nekikezdünk a dolognak, mindig fel vagyok izgulva, csak utána jönnek a gondok hogy nem megy be, elmegy a kedvem stb.


Tegnap este beszéltem még neten a barátommal. Mondtam neki hogy szégyellem magam amiért ilyen béna voltam, de megint azt mondta hogy dehogy voltam béna, nyugodjak meg.

Remélem idővel tényleg jobb lesz.

2017. szept. 21. 16:44
 19/19 anonim ***** válasza:

10-15. alkalomig volt semleges. Szóval nyugiii.

19/L

2017. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!