Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezdtetek neki a szexnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdtetek neki a szexnek?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy pasival a tinderen. Ahogy beszélünk egymással és látjuk egymásról a képeket nagyon kívánjuk a másikat. Szerdán alkalmat kerítünk arra hogy egymáséi legyünk. Ám kicsit tartok tőle,mert soha nem volt még ilyen egyéjszakás kalandom,ugyanakkr vágyom is rá és most egyáltalán nem akarok komoly kapcsolatot,egy darabig abbol elegem lett. Akinek volt már ilyen,hogyan kezdtetek bele? Tudom hogy hülye kérdés, de félek, hogy tesze-tosza leszek. Kérlek ne támadjatok emiatt, nem ezért tettem fel ezt a kérdést.

2017. aug. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi zuhanyzással kezdjük.
2017. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Minden fog jönni magától:) ne izguld túl, ha te nem mászol rá majd ő fog kezdeményezni:)
2017. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyi, ugyanolyan mint az első alkalom bárkivel eddig.


Felkészülsz ahogy gondolod, találkoztok, aztán megöleled, megcsókolod, a többit meg nem kell magyarázni. Tessék védekezésről gondoskodni, biztos, ami biztos alapon (mondjuk óvszerrel - legyen nálad is, nem kell arra hagyatkozni pl., hogy a srác dolga), közben pedig élvezni az együtt töltött időt.


Ha meggondolod magadat, akkor azt tessék megmondani a másik félnek. Ha valamit nem szeretnél, azt szintén. Ha máshogy szeretnéd, akkor azt is.

2017. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mennyi idős vagy hogy nem tudod hogy hogyan kezdj neki a szexnek?
2017. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

tudom hogy kell elkezdeni a szexet de eddig ezt csak párkapcsolatban tettem :) igy szokatlan nekem az ilyen,hogy egyből egy ismeretlennel.

22L vagyok

2017. aug. 13. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Hátulrol bevágja nekd a kocsija hátsó ülésén te ne csinálj semmit
2017. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!