Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hanyadik alkalomtól kezdtét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hanyadik alkalomtól kezdtétek élvezni a szexet? Én úgy érzem nekem sosem fog menni. N

Figyelt kérdés

Ma szexeltem negyedik alkalommal. Az első két alkalom nagyon fájdalmas volt. A harmadik az már sokkal jobb. Kicsit fájt de élveztem már. Viszont minden alkalommal azzal szenvedünk hogy az elején alig megy be. Ez volt ma is. El is ment közben a kedvem, egy pózban csináltuk csak. A sírás kerülgetett utána. A barátom pedig nagyon nagyon figyelmes és türelmes, mindig felizgat, plusz imádom orálisan kényeztetni. A szexhez is van kedvem de úgy érzem nekem ez soha nem fog menni. Azt mondja a barátom hogy ilyen miatt nehogy sírjak, meg segít de annyira félek hogy elfogy a türelme mert ilyen béna csajjal szerintem nem volt még.

Lányok ti hanyadik alkalomtól kezdtétek élvezni, illetve mi miatt lehet hogy az elején nagyon nehezen megy be? Pedig múltkor már jó volt. Nagyon rossz a kedvem :(

Légyszi olyan írjon aki saját tapasztalatot ír.. és természetesen nem ismerkedek mert van barátom!


2017. szept. 20. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Kb a 10. Után nem fàjt

15. Alkalommal már élveztem

23 N

2017. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem a mai napig nehezen megy be az elején

Pedig 5 éve élek rendszeres nemiéletet

2017. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Nokedlifarhattal válasza:
Ne aggódj hogy el hagy e miatt! Mond neki hogy próbálkozzatok más pózzal! Változatosabban. E miatt butaság sirni még nagyon az elején vagy. Mindenki igy kezdi.
2017. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj, de csak amíg be nem hatol. Utána már egyre jobban élvezem. 3 éve szexelek pedig. 21/L
2017. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nagyon az elején vagyok, csak annyira szeretnék teljesíteni, meg hogy végre ne a bénázás legyen hanem menjen simán.

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek zöldet nyomtam!

Egyébként a barátom is azt mondja amit ti. Mégis szomorkodok.

2017. szept. 20. 18:58
 6/19 anonim ***** válasza:
Az első alkalom fájt egy kicsit,utána másik partnerem lett,vele már nem fájt,de nem élveztem. Azt hittem így normális,aztán megismertem a jelenlegi páromat,vele rögtön jó volt,és azóta is. Lehet hogy valamit nem jól csináltok,vagy nem tudod magad elengedni.
2017. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld le a csávót! Egy igazi férfire! Tutira pisisek vagytok mindketten.
2017. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
En honapok multan is igy ereztem,mint te. Mindig nagyon nehezen ment be.
2017. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sokadik alkalommal, pontosan nem tudom, mert régen volt.

Ha a barátod kézzel simogat, vagy nyal, úgy el tudsz élvezni? Ha a barátod ügyes, akkor a többi már rajtad áll: hogy el tudod-e engedni magadat, kikapcsolni az agyadat, és csak az érzésre koncentrálni.

Ne érezz rá kényszert, hogy minden alkalommal behatolás történjen. Lehet olyan is, hogy csak kézzel/orálisan elégítitek ki egymást. Rá kell hangolódnod, meg kell tanulnod, hogy akkor lesz jó, ha nem agyalsz közben semmin.

Azért mehet be nehezen, mert még nagyon szűk vagy, vagy nem vagy készen a szeretkezésre, nem vagy felizgulva rendesen, nem kívánod valójában úgy, ahogy kellene.

2017. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!