Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok Cristianó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok Cristianó Ronaldóról nektek be jön? és az hogy szőrteleníti magát mindenhol?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 17:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 Attól még egy hisztis, ronda nyomi.
2017. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%

Én ugyan nem használtam a nyomi kifejezést mert egyrészt valakire aki komoly eredményeket ért el a szakmájában ezt eleve butaság mondani másrészt a nyomi kifejezés emberekre való használata gyerekes és tudatlanságot sugall de az tény hogy hisztizik a pályán nem képes kontrollálni az érzéseit és túl mű a megjelenése. Ezeken nem tud változtatni a tény hogy adakozik. Azt így ismeretlenül senki nem mondta (vagy ha mégis az őt minősíti) hogy szar ember. Csak hogy így a jelenlegi állapotában nem kéne.

Ha átlag ember lenne akkor nem lenne ilyen mű májer így nem tudhatom hogy ha ő egy átlag Józsi lenne mit váltana ki belőlem. Ahogy írtam szerintem nem nézne ki rosszul és fiatalon "természetesen" szimpi volt. De ha a jelenlegi külvilág felé mutatott valójában sétálna el mellettem nem lenne szimpi akkor sem ha nem tudnám ki ő.

2017. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En sem rajongok érte de a tény az hogy adakozik. Másoknak is segít drogokról leszokni van akinek munkát biztosít. Amikor kezdte karrierjét edzések után tovább csinálta mert egy csóró családból származott és ez volt a létra amin felkapaszkodott. Hogy hisztis!? Nézzünk meg pele-ét (remélem jól írtam) aki jó arra rá szállnak. Rugdossák szabálytalankodnak vele. Azért csinálja hogy ezeket el kerülne. Meg értem. De nem nem szeretem én sem nem tudok vele mit kezdeni. Attól még jó ember.
2017. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
csúnya mint a szar, ha megnéztek egy éles képet közelről, de amúgy rohadt nagy ember (nem csak fociban, tettei is).
2017. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
szidhassátok sokkal többet tett le az asztalra mint amit ti fogtok valaha:)
2017. szept. 19. 23:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Hat nem egy szep ferfi. Es meg meleg is.
2017. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A háromlábú, süket, lőtéri kutyát nem érdekli, milyen a gatya alatt.
2017. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!