Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok Cristianó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok Cristianó Ronaldóról nektek be jön? és az hogy szőrteleníti magát mindenhol?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
a hanyinger kap el attol a majomtol.. nagyon utalom
2017. szept. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Felszínes, zseléfejű mű piperkőc.

Nem tudom milyen lehet a családjával, barátokkal, de ami a nagy sztárságából lejön az ennyi.

Sokszor mondják, hogy a kevesebb több. Nagyon igaz....

2017. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Undorító migráns feje van.

Kb mint egy koszos büdös cigány

2017. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Egy hisztis kis nyomi akinek nagy az arca.
2017. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Belőlem is komoly ellenérzéseket vált ki a hisztijeivel meg az "én vagyok a fa.sza gyerek" viselkedésével. Arról nem is beszélve mennyivel köt többet a külsejére mint egy átlag nő.

Amikor kezdte a pályáját és még lényegesen visszafogottabb volt akkor aranyos volt és ha a cicomát (felnyalt zselés haj begyakorolt mosoly és tekintet meg az a pökhendi arckifejezés) levesszük róla szerintem jóképű. de a valóságban a fent említett dolgoktól nem tudok elvonatkoztatni és azt hiszem az undor a legjobb szó arra amit érzek. A szőrtelenítési szokásai nem hatnak meg. Amíg nem ugat a hónalj kutya és nem ugrik elő tarzan az alsógatyájából tőlem úgy szőrtelenít ahogy akar.

2017. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne egy nagy sztár csak egy szimpla átlag ember akkor is ezt mondanátok róla ?
2017. szept. 19. 18:05
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem tetszik. Az ilyen pasasokat, ha hétköznapi emberek lennének, akkor is messze elkerülném. A véleményemnek nincs köze a hírnevéhez. Az ilyen emberek egyszerűen nem jönnek be sem kinézetileg, sem személyiségileg.
2017. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

Csak nézzétek meg, milyen volt, és milyen lett.

A fickó nem valódi.

Szép. De ugyanakkor visszataszító is.

[link]

2017. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Azért azt ne felejtéstek el, hogy ez a hisztis nyomi havonta több százezer euróval támogat beteg- és szegény gyerekeket felkaroló alapítványokat. Igen, most jön az, hogy megteheti, mert van pénze. Más gazdag focisták is megtehetnék, mégis csak keveseknek jut eszébe ilyesmi.
2017. szept. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A külseje nem az én stílusom,nekem nem tetszik
2017. szept. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!