Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy párom ugyanúgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy párom ugyanúgy kíván mint 3 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Általában elszokott idővel laposodni minden párkapcsolat eddig azt gondoltam. De párom az alig várja , hogy hazaérjen munkából és megcsókoljon vagy picit testileg összeforrjon velem. Pedig lassan már 4 éve együtt vagyunk.

Egyszer még egy buliba is elküldtem titokba barátnőmet ahol a párom szintén ott volt , de egész éjszaka egy nőre nem nézett rá, aki meg bepróbálkozott nála azt meg egyszerűen lepattintotta.


Én 26/N ő meg 28/F


2017. szept. 16. 09:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy pasit, aki közel 20 év után is mindennap szexelne otthon. A legtöbb nő (magamat is beleértve) a fél veséjét odaadná egy ilyenért, de persze az említett úr esetében meg az asszony mindig nyavalyog miatta.

Az élet nem mindig igazságos.

2017. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
4 éve? Viccelsz? A szüleim több, mint 40 éve házasok és még mindig ugyanúgy szeretik egymást, mint régen!
2017. szept. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Sértő lenne a seggnek, ha hozzá hasonlítanám a kérdező szellemi kapacitását.
2017. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem érdemled. :(
2017. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35 év után is ugyanúgy
2017. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát kérdező a válaszoddal mindent el mondtál .

el kell döntened hogy te el akarod e magad vele kötelezni vagy sem bár a válaszodból nem az jött le hogy így van mert bizonytalan vagy ha szeretsz valakit akkor nincs olyan hogy én ezzel meg azzal mi lenne ha .

2017. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi 15 éve vagyunk együtt, de még mindig ugyanúgy rajongunk egymásért mint az elején. A szexet minden nap kívánjuk csak gyerek mellett már nem mindig akad rá lehetőség. Szóval ezen ne agyalj inkább azon gondolkozz el hogy Te miért tudnád megcsalni. Szerintem nálad nem oké valami
2017. szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én 15 év után is ugyanúgy kívántam, ő is. Az eredmény az lett hogy kidobott :)
2017. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!