Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » TUL jonak tart a pasi! Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TUL jonak tart a pasi! Nem hiszi el hogy iyen fiatal csak mint én őt akarja?!

Figyelt kérdés

Beszéletek most egy 30-as apukával (nincs együtt az anyjával)és oda akarja hogy hozzá költözzek.Én ilyen tipikus hosszu haj,kerek popsi szepp cicik csaj vagyok.Korabban aktmodellkedtem.A pasi ilyen videki,mulatoson felnott egyszeribb ember.De annyit csalodtam a pasikban.A legtobb csak a kulsomet akarja megismerni betekintoen..meg igazabol minden tipitop kivulrol..600-700 like insta face..naponta irkalnak meg stb.A testem a fegyerem ugymond.

Eszrevehetoen a ferfiakat az ujjam kora csavarom es igazabol ezert is sok no utal mert irigyek..es ittvan ez az egyszeru videki falusi pasi..ilyen tipikus magyar mulatos meg mc haver stb..hallgato 31 eves ferfi .Exnojetol van egy kislanya.O a szeme fenye.Es en ot akarom..exem most dobtam..aki egy gazdag elkenyeztetett balfsz..es kepes vagyok feladni itt az edigi eletem es elmenni kdegen orszagba ezzel a videki pasival..

Ezt irta:Látod.. Nem érted.. Nem neked nem hiszek.... Csak hihetetlen az hogy fiatal vagy, csinos, szex imado,,,, és én kellek neked.. Aki nem szép, nem fiatal, csak max szex imado... Nekem ez hihetetlen... Nem az hogy nem hiszek neked...

Nem tudja ugymond elhinni hogy nekem tenyleg o kell..annyira szeretne es 1 honap mulva lesz lehetosegem vele innen "elszokni"mert a szuleim nem nagyon dijazzak majd..13 evvel vagyok tole fiatalabb


2017. szept. 16. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Buta vagy. Amúgy nem lenne jó neked ez hosszú távon, de másik idióta se, akit ennyi ésszel választanál.
2017. szept. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
izé, lehet, hogy rövid távon se...
2017. szept. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És normális, értelmes férfiakat nem csavarsz az ujjaid köré. De nem is olyanok a zsánereid.
2017. szept. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uh, két primitiv, te is, meg a foszer is.
2017. szept. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mintha ezt olvastam volna kicsit más köntösben itt.Ennyi kamut...
2017. szept. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ramone ***** válasza:
Kamu sz*r az egész ... Egy admin törölje a kérdést hogy ne foglaljon tárhelyet
2017. szept. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes. 31 éves a pasi te 13-al fiatalabb ergo 18 vagy. És "korábban aktmodellkedtél." 18 alatt nem aktmodellkedhetsz ergo már itt bukok ez a fake kérdés...
2017. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs elszamoltam 12 ev van kozte meg koztem es de iden mar aktmodellkedhettem ;)
2017. szept. 16. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!