Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy szép arcú és testű barátnő csak ruhában szexelne szinte?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek csinos pofija, jó teste, vonzó alkata van, mégis legtöbbször azt akarja így szexeljünk:


[link]


Vagy pedig sötétben. Nem tudok rájönni miért lehet. Még elég friss a kapcsolatunk, két hónapja volt az első randink és pár hete feküdtünk le először.


25/f, 21/l


2017. szept. 13. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Valami legyen, lehet az a magassarkú, vagy sapka vagy valami nagyobb ékszer, vagy bugyi félrehúzva. De valami legyen rajtam. Szerintem szexibb ha van rajtam valami. Én sötétben soha.
2017. szept. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg veled ellentétben,ő nincs megelégedve magával,emiatt szégyenlősebb.
2017. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajok általában vagy kicsinek, vagy csúnyának tartják a melleiket.
2017. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak tényleg azért nem értem, mert az arca tényleg szép (és ezt nem csak úgy mondom, mert belé vagyok zúgva), karcsú alkatú, formás, feszes mellei és feneke van.
2017. szept. 13. 19:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, kicsik a mellei
2017. szept. 13. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor meg is van az ok! Győzd meg, hogy a mellei bejönnek neked, és nem lesz gond... de egyet soha se említs, még viccből sem, ha kérdi, akkor is tagadd le: hogy neked tetszenek a nagy mellek. Mert az ilyen csajoknál óriási hisztihez vezet.
2017. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ennyire felöltözve akkor dugok egy csajjal ha végképp nincs hely és valahol gyorsan letudjuk hogy aztán könnyen vissza lehessen húzni minden ruhát 23/F

Csajok szerintem tudják hogy miről van szó ;-)

2017. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te úgy gondolod h szép,ő viszont nem látja magát annak. Nincs önbizalma,szégyenlős. El kell fogadnia magát,ami nem könnyű de az nélkül nem fog ezen túl lépni. Segíts neki!
2017. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos az olyan spontán
2017. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!