Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha ilyen dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ilyen dolgot kértem a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem izgat, amikor egy nő telefonon beszél szex közben. Ezért megkértem a barátnőmet, hogy hívja fel az anyját, vagy a nővérét aktus közben. Neki tetszett az ötlet. Nagyon izgató, persze visszafogjuk magunkat, csak kisebb nyögéseket lehet hallani, és még kézimunka közben is telefonál, ha kedvet kap. Csinálja még így valaki?

2017. júl. 24. 06:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
És mit szólt az anyja meg a nővére?
2017. júl. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy csináljuk, hogy ne nagyon hallják meg, de biztos sejtik mi megy a háttérben.
2017. júl. 24. 06:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha recseg allattatok az ágy vagy nyikorog, akkor biztos. De miből gondolod hogy sejtik?
2017. júl. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű visszatartani a hangot élvezés közben, szerintem már biztos hallották a háttér zajt😀
2017. júl. 24. 06:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? :D
2017. júl. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És mit mondtak nektek, erre?
2017. júl. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kérhetsz ilyet, ha utána te is bevállalod, hogy felhívod a saját anyukákat, nőrokonaidat, miközben ő sz@p téged mondjuk. Nem korrekt, ha csak az ő családját botránkoztatod meg ilyesmivel.
2017. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök jó. Izgi lehet. Én is felhozom otthon. Bár nekem az anyjával való beszélés már kicsit sok. :)


De van a dologban valami mocskos dolog. Nekem csak olyan volt, hogy szex után 2 másodpercel hívott a haverom. A hangomból, levegővételemből egyből kérdezte, hogy rosszkor zavart-e. :D

2017. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Kissé beteges, de tetszik :D


Velem olyan történt hogy nagyon fontos lehettem ismerösömnek, egyfolytában hivogatott, a negyedik kinyomás után felvettem annyit mondva: "ne zavarj mert kefélek" és kikapcsoltam a telefont :D

2017. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
En csak azt nem ertem miert az anyjaval telefonal ilyenkor, miert nem valamelyik fullos baratnojevel?:)
2017. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!