Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha ilyen dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ilyen dolgot kértem a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem izgat, amikor egy nő telefonon beszél szex közben. Ezért megkértem a barátnőmet, hogy hívja fel az anyját, vagy a nővérét aktus közben. Neki tetszett az ötlet. Nagyon izgató, persze visszafogjuk magunkat, csak kisebb nyögéseket lehet hallani, és még kézimunka közben is telefonál, ha kedvet kap. Csinálja még így valaki?

2017. júl. 24. 06:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%

engem az anya szenárió nem izgatna, akkor inkább valami olyat válassz ami őt is bezsongatná.

Mondjuk ha van egy pasi, aki tudod, hogy nagyon hajt a barátnődre, esetleg még tudod is, hogy neki is bejön mint pasi, na egy olyan már nem lenne piskóta...

2017. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hidegen hagy a dolog de amúgy normális.
2017. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ennek mi értelme van. Semmi.

Nem értem, ami kettőtökre tartozik, azt minek kell mások felé elbohóckodni.

2017. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Miért nem a te anyukádat hívja? Megkérdezhetné:

- Magának van anyja?

- Nincs.

- Magának van apja?

- Nincs.

- Akkor maga áááááááárva...

2017. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!