Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szextől (vagyis hüvely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szextől (vagyis hüvely helyett végbélbe) lett már problémád, sérülésed?

Figyelt kérdés
Lányoktól, nőktől kérdezem a saját tapasztalatukat (tehát nem véleményt), hogy lett-e olyan gondjuk anális közösüléstől, ami 2 óránál tovább okozott kellemetlenséget, esetleg orvoshoz is kellett menni vele. Illetve ha igen, akkor elmondták-e a partnerüknek és ő hogy reagált rá.

2017. szept. 8. 12:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%

Túl dúrva volt és végbél szakadásom lett.

130 kg-s embert az én 45 kg-mal nem tudtam le lökni magamról.

Szóval orvos is mondta hogy többet nem lehet anális közösülés

Meg örüljek a széklet ürítésnél nem szakadok fel újra

2017. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
58%
Azt én se nagyon értem, hogy egy 45 kg-os nő mit vár egy 130 kg-os pasitól???
2017. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Nekem annyi volt, hogy kidörzsölt a partnerem, s ezt pár napig éreztem is. Pedig nem csináltuk durván, csak menet közben nem pótoltuk kellőképpen a síkosítót. Akkor nem is éreztem, mert baromi jó volt, csak utána. A következőnél erre már odafigyeltünk, így már nem is volt gond. Kis kidörzsölődésnél nekem bevált a Neogranormon vagy a körömvirág krém. N/34
2017. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
63%

Az unokatesómnak is megrepedt, még mindig vannak széklettartási problémái, de nem olyan súlyosak, hogy bárhol bármikor kijöhet, csak ha érzi, hogy kakilnia kell akkor azonnal wc, 1-2 percnél tovább nem tudja visszatartani.


50 kilós, olyan 60 kilós baráttal.

2017. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
67%
Nekem volt, ezért nem csinálom többet. Apróbb inkontinencia alakult ki. Előtte hetente csináltuk,elég vadul. Soha többé.
2017. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem kamu.

Az hogy 130 kg-os egy pasi az nem vonnja maga után hogy egy aggresszív pöts.

Bár Ő az volt


Az meg hülyeség hogy a kövèr pasiknak kicsi van

Ő inkább izmos volt mint hájas.

2017. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem történt még szerencsére komolyabb gond.

Exemmel viszont szinte mindig vérzett, hiába a sikosító. Néha el is maradt a nagy hévben, de akkor tényleg cudarul fájt másnap. Bár vele elég bőkezű volt a jóisten amikor a hímvesszőt osztogatták.

2017. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
35%

A vegbelrepedes csak felszini hamserules. Ugy adjatok, elo mintha az egesz belfal berepedt volna... :D

Nekem is volt repedes is meg dorzsolodes is. Nehany nap alatt max egy-ket het alatt tokeletesen gyogyul. A szeklettartasi gondok meg egy nagy kamu. Egy izom nem lazul ki, se nem reped el ennyitol.

2017. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
62%
Miért vagy ennyire frusztrált és buta? Azért mert neked nem okozott gondot, másnak még okozhat. Az orvosok is egyet értenek ezzel. Nem értem, hogy merészeled az inkontinenciát (elsősorban szél, de széklet is néha, nem kifolyik, csak szennyeződik a fehérnemű, ami eddig nem volt) kamunak nevezni. Az ilyenek miatt járnak sokan pórul, mint te is vagy. "nekem még nem lett belőle bajom, akkor mindenki más hazudik" persze már.
2017. szept. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%
Kepzeld, meleg vagyok szoval otthon vagyok a temaban. Nyilvan elofordulhat, de eleg kicsi ra az esely. Nehany orvos is kepes egetrengeto hulyeseget mondani, mas meg az ellenkezojet. Ezenkivul rengeteg tevhit el rola az emberek fejeben, es sokan mindent elhisznek annelkul, hogy normalisan utananeznenek. De ilyen gondolkozasmoddal szerintem ne is taplalkozz, mert felre nyelsz es megfulladsz...
2017. szept. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!