Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez hogy esküvő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez hogy esküvő előtt mindent megadtok ti nők a férfiaknak utána jön a bőjt?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek,de sok férfi társammal együtt ezt a következtetést szűrtük le hogy azelőtt több volt a szex mint utána.
2017. szept. 7. 04:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%
Idióták minek házasodnak össze?
2017. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%

#10

Jó példa, én se finnyáztam rá addig, amíg az exem nem közölte, hogy ő úgy nem csókol meg (ő undorodik, de én nyeljem, na kösz, nem) + mikor megvolt, fürdés után, úgy, hogy tampon bent volt (tehát minden lezárva), nem volt hajlandó kinyalni, de azt elvárta volna, hogy leszopjam, mert az exei is megtették így. Az enyémek is a másik részét.

Azóta nálam se szájbaélvezés, se önkénteskedés nincs. Az én orgazmusom az első, utána a másiké. Így biztosítva vagyok arról, hogy én is ki vagyok elégítve. Sok pasi azt hiszi, a nőnek is elég, hogy ki-behúzigálja... Meg tartja a fa$zát, hogy "szopjá'"... De nyalni luxus. Na ilyenekkel le se állok, de sokszor ez az oka, hogy a nőknek nincs kedve szexelni.

2017. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Amirol te beszelsz az az osszekoltozes. ;-)
2017. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
97%
Én szerencsére nem ezt tapasztaltam...sőt a párommal van egy 16 hónapos gyerekünk, születése óta nem aludt a párom egyfolytában 4 óránál többet, ami elképesztő, és még így is kb. annyi szex van, mint előtte. Elismerésem a páromnak!
2017. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

12 sajnálom.

Szerencsére nekem ilyen problémám nincs a párommal

2017. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

13 amikor nem laktunk együtt meg nem volt gyerek akkor is ezt csinálta.

Ha át mentem mindent magamnak kellett megcsinálnom.

2017. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

14 Örülj neki.

Lehet hogy 2-3 gyerek mellett a szex száma már csökkeni fog. De nem biztos

2017. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Javítsatok ki ha tévednék, de nem ti nők harcoltátok ki az egyenjogúságot? Főleg az első kettő versenyzőtől kérdezném!
2017. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
95%

#18

Neked akkor az az egyenjogúság, hogy mindketten dolgoznak, majd ha hazaérnek, a pasas otthon döglik a tv előtt, feltett lábbal, sörrel a kezében, mert szegényke elfáradt a munkában, ez idő alatt a felesége kimos, kitakarít, megfőzi a zabát, elmosogat, majd dugnak egyet, mert az jár?

2017. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

# 18


Nem akarlak megbántani, de tényleg ennyire hadilábon állsz a szövegértéssel?

2017. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!