Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as pasik! Ti miért kezdtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pasik! Ti miért kezdtek ki a 20-on éves lányokkal? Mit tetszik bennük?

Figyelt kérdés
Mi az ami izgatóbb egy huszonévesben, mint egy harmincas nőben nektek?
2017. szept. 4. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
A fiatal nők a 70-80 évesekre buknak. Kivéve, ha kisnyugdíjas.
2017. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
nem kezdek velük, mert nekem túl gyerekesek, DE ha valaha kezdenék, akkor azért, mert egy futó kapcsolatot szeretnék kevés stresszel és felelősséggel. Plusz azon kívül könnyű prédák.
2017. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mikeXxX ***** válasza:
Ők kezdenek ki velem tehetek én róla :P ?
2017. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha dögös, szingli 30-asok mászkálnának tömegével az utcán, én bizisten hajtanék rájuk ...de csak dögös 20-asokat látok mindenhol. Az a pár dögös harmincas meg már rég talált magának, egy jómódú 40-est (persze lehetnek kivételek, mert pl. nyerhetnék a lottón is akár).
2017. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Dögösek, cukik, vevők sok mindenre... :) F 39
2018. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!