Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik pózt tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik pózt tartjátok megalázónak magatokra nézve?

Figyelt kérdés
pl. térdeltek a pasi előtt francia közben? Egyéb?

2017. szept. 3. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Regi baratnom a terdelest tartotta megalazonak, illetve a kutyapozt, mert az neki tul "qurvas" volt. Az utobbirol megvaltozott a velemenye, amikor egyszer amikor be volt csiccsentve, hagyta... Az utan nagyon elvezte es rajott h jo poz az. Csak a szegyenerzet nem vitte ra jozanul...
2017. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%
Jah. a forditott lovaglot sem hagyta soha, mert ugy nincs szemkontaktus... elozo voltam.
2017. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

Én kifejezettem szeretem ha a pasi van domináns pozícióban, szóval térdelés meg minden jöhet. A lényeg, hogy ő döntse el.

20L

2017. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Nincs olyan
2017. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%
gúzsba kötve, elég megalázó volt nekem
2017. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
a térdelés megalázó de ez az elvárása a pasimnak ezért mi igy csináljuk hogy letérdelek elé s lecumizom. a pasim az uralkodó én meg alárendelt.de ez így is van rendjén szerintem.
2021. márc. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!