Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket ez mennyire zavar, mennyire tartjátok megalázónak?

Figyelt kérdés
Szóval az ágyban szeretek nagyon mocskosan beszélni, beindít és szeretem, ha a barátnőm is hasonlókat mond. Utána viszont mindig kicsit úgy érzem, mint ha ez megalázó lehetne neki. A barátnőmet állítólag nem zavarja, őt nem izgatja, inkább viccesnek találja, de én azért félek, biztos nem zavarja-e. Az ágyon kívül egyébként eszembe nem jutna csúnyán beszélni vele vagy egyáltalán felemelni a hangom. Ti hogy vagytok ezzel?
2015. dec. 9. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem izgatna a dolog:)
2015. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy szereti, ha neki ez így jó és neked is, akkor erre tök mindegy ki mit mond, csináljátok így..
2015. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ennél durvább dolgokra vágyom, de még nem mertem megosztani vele.

Lehet elhagy miatta, lehet feltüzeli. Kiderítem. :)


23/F

2015. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk mocskosan beszélni, nyilván bizonyos határok között. Mindkettőnket izgat, és tisztában vagyunk azzal, hogy az ágyon kívül eszünkbe sem jutna így beszélni a másikkal.


26N

2015. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csinálom rendesen. ;)

F

2015. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem nagyon zavarna, a szextől és a pasitól is elmenne a kedvem, de úgy tudom a legtöbb kapcsolatban elfogadott 25L
2016. febr. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!