Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnek lefekudni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek lefekudni a sraccal?

Figyelt kérdés

Oltasokat nem kerek!


Szoval van egy fiuhaverom es en szeretnem vele elveszteni a szuzessegemet viszont nem szeretnek vele komoly kapcsolatot.

A problema az h o viszont kijelentette, hogy csak komoly kapcsolat kell neki, es tudom, hogy mar sokat csalodott e miatt, igy felek ezzel csak rontanam a helyzetet. Ennek ellenere (szanalmas tudom) ot kivankm, es azt akarom h o legyen az elso.

Tudom gusztustan vagyok, es meg en sem ertem miert akarom igy. Sose volt meg ilyesmire pelda nalam.


Mit tegyek?


2017. szept. 3. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha kettesben lesztek akkor alakitsd ugy a dolgokat hogy massz ra vagy inditss be valahogy es ne legyen duma csak szex. Aztan ha vege a szexnek egybol megmondod neki hogy ez csak szex volt es te nem akarsz semmi komolyat. Ennyi.
2017. szept. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most veszem eszre, h heteroszexualitas helyett a homoszekszualitasba irtam, bocsi veletlen volt.

(Lany vagyok o fiu)

2017. szept. 3. 01:22
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Erre nincs jó tanács vagy megoldás. Vagy hallgatsz, és megmarad a barátságotok, vagy kezdeményezel, és kockára teszed. :/


Egyébként meg pasiként mondom, hogy számomra kicsit hihetetlen is a kérdés ismerve milyen prűdek a lányok manapság, főleg a magyarok.


Ha komoly a kérdés, akkor meg igen, jól írtad, kicsit szánalom, de nem gusztustalan dolog. Egyszerűen csak kívánod, ami nem bűn, de neked kell mérlegelni, mit akarsz kockára tenni, és hogy megéri-e neked ez!


29/F

2017. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha akarod mint barát még akkor ne tedd. Hidd el, én egyszer szexeltem fiú baráttal.. minden kötődés megszűnt. nem hianyzott, nem érdekelt. Mint egy élő vibrátor úgy néztem rá, pedig előtte fontos volt. Ha te más vagy akkor mondd el neki.
2017. szept. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigieket!

Nem, nem kamu a kerdes (bar forditott esetbe en is azt hinnem)

2017. szept. 3. 01:32
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Szex, vagy barátság? Ez a kérdés, illetve az, hogy Neked melyik a fontosabb. A szex sok esetben megöli a barátságot.
2017. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

S miért nem akarsz vele komolyabbat?

A szüzesség elvesztését meg különben is, nem csak úgy "hütty" kéne elvégezni...

2017. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
" en szeretnem vele elveszteni a szuzessegemet..... es azt akarom h o legyen az elso........ Sose volt meg ilyesmire pelda nalam. " Meglepö. Pedig már vagy huszadszor veszited el:-))
2017. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt, hogy sose volt meg ilyenre pelda, arra ertem, hogy eddig meg sosem fordult meg hasonlo a fejemben
2017. szept. 3. 16:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Itasd le aztan massz ra vegyel fel ilyen mini szoknyat meg minden utana siman fog menni es hakovi nap rakerdez mondhstodh tul sokat ittal es h sajnalod
2017. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!