Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Szerintetek gáz, ha ilyen a puncim?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy magyarázzam. Néhány napja jöttem rá, hogy az én puncim egyáltalán nem a mindenki általt imádott babapunci, nekem "kiáll" valami ott középen. (Nem tudom, hogy kisajak/nagyajak/csikló, kövezzetek meg).

Nem salátás, mert csak egy valami áll ki. Egy fórumon "ha kilóg a macska nyelve" címszó alatt találtam hasonló puncikat, de egy sem ugyanolyan, mint az enyém. Most lehet jönni olyan közhelyekkel, hogy "a srác nem a puncidba fog beleszeretni", de ha tudnátok előre, hogy nem babapunci, az hátrány nálatok? Kevésbé izgató?

Természetesen senkinek nem küldök képet a puncimról.

18/L



2017. szept. 1. 23:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#29 Lehet, hogy nem troll, de akkor meg egy agyhalott az illető.


"Amúgy mint mondtam vannak emberek akik furcsa dolgokat kedvelnek"


Mi az hogy furcsa? Egy tök átlag nemiszervet írt le a kérdező, ezzel a fajtával lehet leginkább találkozni, semmi furcsa, illetve csúnya nincs benne (én is láttam már olyan puncit, amit tényleg csúnya volt számomra is). Ez a válaszoló meg direkt provokatív választ ír, nem csak szimplán a saját véleményét..

2018. jan. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
#29 Ja bocs, nem olvastam végig, szóval rád vonatkozik az előző válaszom.
2018. jan. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem az. A punci mindenhogy szép. Speciel jobban szeretem amit le írtál..izgatóbb. Igen én is link reményében léptem be de nem megkövetelem.
2018. jan. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!