Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Szerintetek gáz, ha ilyen a puncim?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy magyarázzam. Néhány napja jöttem rá, hogy az én puncim egyáltalán nem a mindenki általt imádott babapunci, nekem "kiáll" valami ott középen. (Nem tudom, hogy kisajak/nagyajak/csikló, kövezzetek meg).

Nem salátás, mert csak egy valami áll ki. Egy fórumon "ha kilóg a macska nyelve" címszó alatt találtam hasonló puncikat, de egy sem ugyanolyan, mint az enyém. Most lehet jönni olyan közhelyekkel, hogy "a srác nem a puncidba fog beleszeretni", de ha tudnátok előre, hogy nem babapunci, az hátrány nálatok? Kevésbé izgató?

Természetesen senkinek nem küldök képet a puncimról.

18/L



2017. szept. 1. 23:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%

Már pedig meg kell, hogy kövezzünk, ha nemcsak, hogy az alapvető biológia tananyaggal, de még magaddal sem vagy tisztában... 18 évesen...


Így teljesen felesleges bármi, szexualitással kapcsolatos dolgon keseregned.

2017. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond, persze ezt így látatlanban nehéz megmondani, látni jobb lenne mindenféle perverzió nélkül. :P :D De szerintem minden ember különbözik, mindenki egyedi, szóval ne aggódj a puncid miatt, nincs semmi baj veled. 15/fiú
2017. szept. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem küldesz képet.
2017. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül az egyik kisajkad? Mert nekem is olyan és nem gondoltam gáznak egész életemben. Sőt képzeld el a mellem sem mered az ég felé ha vízszintesben vagyok. És a hajam is kócolódik illetve néha nem tökéletes a borotválás odalent. Ó és még egy bűn. Nincs rés a combjaim között. Na. Ilyen paraméterekkel hat macskával kellene éljek csokifagyin. De ez nem így működik. Tanulj biológiát és keress pasit te is. Jót fog tenni;)
2017. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
A csúnya punci nálam szóba sem jöhet. Nem gáz mert van olyan aki kifejezetten a csúnya dolgokat szereti de nekem nem tetszik, számomra visszataszító.
2017. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
#25, szóval szerinted csúnya egy ilyen punci?
2017. szept. 29. 21:05
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Igen, csúnya, szexuálisan nem vonz az ilyen punci.

Amúgy mint mondtam vannak emberek akik furcsa dolgokat kedvelnek, ne aggódj lesz aki a tiedet is kedvelni fogja.

A páromnak csodálatos puncija van, nem akarnék rosszabbat.

2017. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, kaptál csomó pozitív, kedves választ, erre egy valaki (valószínűleg troll) benyögi, hogy csúnya, arra reagálsz, az előtte lévő 20 jóra meg nem. Nézd az arányokat is, légyszi. :)

Egyáltalán nem csúnya, nekem is hasonló van, sokáig én is úgy gondoltam, hogy jaj, ez biztos nem jön be a pasiknak. Hát, az első barátom - igaz nem feküdtünk le - de meg volt érte őrülve. Orálisan kényeztettük egymást egy párszor és nagyon szerette, alig várta, hogy rendesen is szexelhessünk. Csak aztán szakítottam vele, mert más téren meg nem annyira passzoltunk, így nem lett szex belőle. Most, a jelenlegi barátommal több, mint 1 éve vagyunk együtt, vele már szexelek is és szintén meg van érte őrülve, imádja nyalni, imád vele mindent. :) Szóval semmi gond veled. Amúgy meg ha megismerkedsz egy fiúval, aki majd beléd szeret és odáig lesz érted, azt pont nem fogja érdekelni, hogy kilóg-e vagy sem, mert mire eljuttok oda, már fülig szerelmes lesz beléd (legalábbis jó esetben nem egyből fekszetek le). :) De ha egyből feküdnétek le, akkor se lenne nagy baj. A pasik 90%-a nem finnyás és kifejezetten tetszene is nekik!

2017. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
40%

Fel lett téve egy kérdés. Ha valaki őszintén válaszol rá, hogy esetleg neki nem tetszik akkor miért troll? Miért kell mindenkinek minden punci tetsszen? Nem tetszik, válaszoltam a kérdésre de attól még nem vagyok troll.

Amúgy a kérdező kijelentette, hogy senkinek nem küld képet. Helyes, nekem biztos nem kell kép a puncijáról.

2017. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megítélni!
2017. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!