Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hová lett az orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová lett az orgazmusom?

Figyelt kérdés

A párommal majdnem 1 éve vagyunk együtt és eddig fantasztikus volt a szexuális életünk is és a kapcsolatunk is. Eddig mindig volt orgazmusom az aktus végén de az elmúlt néhány alkalomban egyszerűen nem tudok elélvezni semmilyen módon. Még olyan esetekben sem amiktől eddig többszörösen is sikerült. És egyszerűen nem értem miért van ez. Semmilyen különleges érzés nincs bennem az aktus során. Van egy pont amikor közel kerülök hozzá, és úgy érzem mindjárt meglesz már csak egy nagyon kicsi kell aztán mintha varázsütésre történne egyszercsak elmúlik minden érzés és már nem is igazán kívánom az efféle együttlétet.

És hát azért valljuk be szerintem ez minden lány számára kétségbeejtő.


Valaki aki hasonló helyzetben van?

Tudtok segíteni?



2017. aug. 31. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg valami lelki háttér?

Vagy csak nagyon hozzászoktál.

2017. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tipikus jele a lelki problémának, nemt dusz tudat alatt ellazulni. Ha van problémád, oldd meg vagy engedd el.

A kapcsolatotok milyen?

2017. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvitte a macska?

Kéne egy kandúrka

2017. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ferfikent huzavona közbe volt ilyen hogy volt valami ami zaklatott beakartam fejezni de erosebb volt a probléma igy hàtterbe vonul a szexulaitas
2017. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk is jó. Volt egy pár hétig tartó szar időszak de megoldottuk, mindketten elmondtuk a másiknak mi volt a gond és most már minden rendben van. Részéről is meg részemről is. Ezen kívül nem szoktunk gyakran veszekedni. Támogatjuk egymást mégha el is tér bizonyos dolgokban a véleményünk.
2017. aug. 31. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ez tök jó,szupi.
2017. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen.. aztan hüelygombám lett.. nem tudom, hogy ez befolyásolta vagy sem. De tény, hogy miután kigyógyultam, orgazmusom is volt. Esetleg felfázás vagy vizeletfertőzés vagy egyéb női dolog nem áll a háttérben?
2017. szept. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy felfáztam volna vagy egyéb ilyen fertőzésem lenne.

Mire gondolsz egyéb női dolog alatt?

Nem tudom ez mennyire számít de mióta nemi életet élünk azóta elég össze vissza van a menstruációs ciklusom. Mindig megjött eddig, csak volt, hogy késve, volt hogy korábban.

Orvosnál még nem voltam vele de tervezem.

2017. szept. 1. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!