Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem érzek semmit szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érzek semmit szex közben, az változhat? Hogyan legyen nekem is orgazmusom? 19L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy én szex közben nem érzek semmi különöset. Már olvastam ezzel kapcsolatban kérdéseket, és a méretekkel biztosan nincs baj. A barátom pénisze 17 cm körül lehet, a vastagságát nem tudom, de normális az is. Nem vagyok tág, ő az első partnerem.

Azt érzem, ahogy mozog bennem, de nekem nincs semmi kellemes érzésem.. néha van ez a pisilési inger, de szerintem nekem nem azt jelzi, hogy el fogok menni, mert akkor sem érzek semmi jót :/

Ez mitől lehet? Én nem fogok tudni soha elmenni szexnél? Kb. 40-50 alkalommal már biztos lefeküdtünk, szóval még csak nem is az, hogy az elején vagyunk :(


2017. aug. 24. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet túl nedves vagy?! És nem érzed hirtelen? Ilyenkor nem árt ha kéznél van egy törülköző...
2017. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
masztit élvezed?
2017. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt élvezem, de csak csiklóval tudok elmenni.
2017. aug. 24. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
próbáltad a hüvelyit is?
2017. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet neked a hüvelyes nem annyira érzékeny. (sajnos a nők nagy része ilyen.. 😡) esetleg ha szex közben is izgatnád a csiklós?!
2017. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki minél több pózt. Az is segíthet, ha valamit a derekad alá teszel, hogy kicsit megemelkedjen. Ha más nem, akkor kérd meg, hogy nyaljon és ujjazon egyszerre, nálunk az mindig beválik, bár mondjuk nálunk általában szex közben is van orgazmusom.
2017. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Izgasd a csiklód, miközben szexeltek.

Van aki csak csiklóról tud elmenni.

2017. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ki 10-20 különféle pózt. Illetve próbáltasd ki h nem egyenesen nyomja be a pasi a farkát hanem excentrikusan.


B-terv: Kölcsönadom a sajátom, illetve két ujjamat, így már lesz összehasonlítási alap. :D


A neten nézzétek meg h hogy kell megkeresni a G-foltodat. Hason fekve két ujjal amúgy de van róla részletes leírás. Próbálj meg előbb egy felkészült ujjazást, és azzal elmenni.


A 17 centi nem mond semmit fontos a görbület és a vastagság is, illetve a kitüremkedések.


A péniszgolyók beültetése kissé drasztikus lenne, de egy rücskös óvszert kipróbálhatnátok.


Amúgy első fiúd? :)

2017. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2%

"csak csiklóval tudok elmenni."

Meg kellett volna tanulnod a hüvelyi orgazmust mielőtt dugni kezdesz! Vagy mit gondoltál, hogy az lesz a szex hogy a farkával birizgálja majd a pöcködet?

2017. aug. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán mert szex közben csak fekszel, mint egy fadarab és azon idegeskedsz, hogy miért nincs orgazmusod...
2017. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!