Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szex közben csak hüvelyi orgazmusom van?

Figyelt kérdés
Szóval , csikló izgatással reaktív ritkán tudok elélvezni,vagy szinte sehogy,ha párom nyal akkor sem tudok elélvezni ,de viszont nagyon jó érzés,ha ujjaz is közben akkor pedig van hüvelyi orgazmusom. Miért van ez? 21/L
2017. jún. 15. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki hogy van. Nagyon kevés nő képes hüvelyi orgazmusra 23 L
2017. jún. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azért mert az újjával pont a G-pontodat izgatja
2017. jún. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg örülj neki. Nekem egyik sincs közben :(
2017. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Nincs külön hüvelyi meg csiklós orgazmus csak abban az értelemben, hogy mi váltja ki az orgazmust, még a g pont sem tudományosan bizonyított.
2017. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyunk egyformák, és nincs olyan, hogy kötelező lennie mindkettőnek. Nekem pl.életembem,ha 5x sikerült csak a hüvelyem,vagy ha úgy tetszik a G-pont izgatásával. A csiklóm is kell izgatni, ilyen típus vagyok.
2017. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs szó arról ,hogy nem örülök. Csak nem értettem az okát, annak,hogy miér több a hüvelyi. Köszönöm a válaszokat! :)
2017. jún. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!