Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom? Félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom? Félek tőle? És mitől függ hogy nedves vagyok e eléggé?

Figyelt kérdés

A mostani párommal két hónapja vagyunk együtt, előtte nem volt kifejezetten gazdag szexuális életem, de még sosem sikerült elmennem, se masztizással, se vele. Ez szóba is került az első alkalommal, mikor mondta, hogy addig nem szeretne elmenni amíg nekem nem sikerült. Azóta is minden alkalommal próbálkozik, húzza, kérdezget hogy a legjobb, maga az előjáték is isteni, kívánom nagyon, de közben mégis kicsit rástresszelek, és ha néha érzek is valami nagyon jót, nem sikerül elengednem magam és elérnem az orgazmust. Sokszor érzek pisilési ingert, pedig figyelek rá hogy aktus előtt nem sokkal intézzem a folyóügyeimet, de ez az érzés miatt nem merem elengedni magam. Van esély rá, hogy ez változik? Kicsit tartok tőle, hogy ez hatással lesz a nemi életünkre... Illetve előjáték alatt mindig sikerül benedvesednem, de néha aktus közben kiszáradunk és csak azt veszem észre hogy dörzsöl és kicsit csíp. Direkt vett síkosítót is, de amikor azt használtuk szörnyen csípett, azóta se mertem próbálni, pedig szerinte csak azért volt, mert addigra már nagyon kidörzsölődtem. Mitől lehet, hogy egyszer végig nedves maradok, máskor pedig egész hamar kiszáradok? A hangulatomtól függhet?


19L



2017. jan. 29. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán más jár a fejedben, valami nyomaszt, vagy egyszerűen csak éppen nem kívánod annyira. Ez lehet hangulat, hormon, vagy akár fáradtság miatt is.

De talán legfőbb probléma, hogy nagyon rágörcsölsz erre... Ne foglalkozz ezzel, a párodra figyelj. Nekem be szokott válni, hogy szex közben még el is képzelem hogy bennem van a barátom, és ez szokott segíteni...


A síkosító pedig nem mentolos volt véletlenül? Én egyszer vettem olyat, utána dobtam is ki, mert mindketten a falat kapartuk... Azóta inkább valami névtelent veszek, olcsóbb, és sokkal jobb.

2017. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hangulatomtól függhet?

IS


Ahogy még 1000 dologtól. Lehet hogy félsz tőle (mm a fiúdtol)

szereted?

2017. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, értem a problémádat. Nos a női test úgy működik, hogy először meg kell tanulnia az orgazmust. Erre neked kell megtanítani, másképp nem megy. Ha már megtanulta, kialakult benned az orgazmus fiziológiája (izommozgások stb.), utána fog sikerülni előbb-utóbb a partnereddel is. Ő csak elindítani tudja benned a folyamatot, akkor, ha már felkészült vagy rá. Nem biztatlak könnyű munkával, de meg fogja érni.
2017. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én, például, az egekig magasztalnék egy olyan lányt, aki úgy éri el az orgazmust, hogy közben bepisil... ezt azt jelenti hogy hihetetlen nagy örömben volt része, ami egy férfi számára felemelő dolog... Ha az én barátnőm lennél, és tudnám, hogy sokszor pisililési ingered van, ami miatt görcsölsz, elsősorban arra tanitanálak meg, hogy ez természetes és normális dolog, és épp olyankor kell elengedd magad!


Imádnálak :)

2017. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami orgazmuskor ürül, az nem a pisi. A lányoknál sem.
2017. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!