Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom? L.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom? L.

Figyelt kérdés

Ha a barátom izgat orálisan (ujj, nyelv stb), nagyon élvezi a csiklóm, de nem elég a puncimnak. Ha bennem van, vizelési ingert érzek, de mellette jól eső érzés is van, élvezem. Nagyon imádom azt. De sosem élveztem még el. Se vele, sem mikor magamnak csinálom. Az még kevésbé megy, egyszerűen nem annyira élvezem, hiányzik a másik.

Ötletek, hogy hogy lehetne orvosolni a problémám?


2017. jan. 21. 22:43
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

kísérletezzetek mi jó ,mi izgat jobban

pl segíts be magadnak szex közben

2017. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Más erogén zónák? S a kettőt egyszerre, pl bimbók izgatása közben.
2017. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha valaki tényleg JÓL kinyalna, nincs az az isten hogy nem élvezel el!

L

2017. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Több pózzal, egyszerre minden izgatásával meg mindenfélével próbálkoztunk már és tényleg élvezem nagyon, meg neki is az a célja, hogy elélvezzek.... Csak éppen a nagy bumm hiányzik a végéről, a korona. De nem tudom hogy szerezhetném meg, ha magamnak se tudom csinálni, hogy válhatnám el tőle... És tényleg ki vagyok már éhezve egy jó végjátékra.
2017. jan. 21. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az aktus nem tart annyi ideig, amíg már Te is eljutnál odáig?
2017. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:
100%

próbáld meg sötétben


ülj a szájára és élvezz

2017. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj szegényt néha már sajnálom, olyan sokáig húzzuk.
2017. jan. 21. 23:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Az orgazmus nem feltetlen nagy bumm :-D

Siman lehet olyan is amit alig alig erzel ...


Tipp igyal nemi alkoholt es a cel NE ismetlem NE az legyen h elepvezz! Siman csak essen jol lazlj le es kb ennyi

Az a baj h ezen porogtok ezerrel igy tuti nem fog menni ?

2017. jan. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem is rossz ötlet, az elmúlt időben tényleg mindig azzal foglalkoztunk. Köszönöm :)

Minden ötletet szívesen fogadok :D

2017. jan. 21. 23:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az alkohol nem nagyon fog segíteni, de ne pörögjetek ezen.

Viszont ami hiányozhat az orgazmushoz szerintem az egyforma ritmus a végére, hosszan. Akár nyalásnál, akár ujjazásnál, akár szexnél. Legalább egy pár percig a legjobban élvezhető dolgot csinálja a srác pontos ütemekben. Vagy akár magadnak is úgy próbálhatod.

2017. jan. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!