Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjek meg neki a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek meg neki a szexben olyan dolgokat, amiket én nem szeretnék csinálni, csak hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
A barátom olyan dolgokat "vár el" tőlem a szexben, amiket én nem akarok! Egyáltalán nem. Szeretem nagyon, de van, amit megalázónak tartok, vagy csak simán undorít a gondolata is. Most nem részletezem, mindenkinek szerintem a magánügye, hogy mi fér bele, mi nem. Szerintetek menjek mégis bele, legalább néha-néha, mert nem szeretném, ha emiatt elhagyna, a kapcsolatunk egyébként nagyon jó, szeretem. Vagy hosszú távon ez a kapcsolatunk rovására menne?
2017. aug. 29. 20:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted a másik mondjon le bizonyos vágyairól, vagy ő erőltessen magára számára megalázó vagy undorító dolgokat?
2017. aug. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
#7 Az, hogy az egyik fél rá akar erőltetni valamit a másikra, és most nem csak a szexulitás témakörére gondolok -, az nem kis gond. Ilyenkor két eset lehetséges. Az egyik, hogy behódol az illető, és elveszti az egyéniségét. Ebben hosszabb távon tönkre fog menni. A másik, hogy nem sikerül betörni, akkor viszont folyamatos viták, sértődések lesznek. A testiség a párkapcsolat magva, nem arról van szó, hogy az egyik szereti töltött káposztát, a másik meg nem. Ha ilyen alapvető szinten jelentős eltérés van a két fél elképzelsei között, akkor kár folytatni, mert nem lesz boldog a kapcsolat.
2017. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%

7-es:

Te meg a másik kórust kepviseled. Ti vagytok a megbeszélés-fetisiszták.


Nem kiván a palid? Beszéld meg vele! Nem all fell neki rád? Beszéld meg vele. Azt mondta, hogy mar nem szeret? Beszéld meg vele. Mi az istent beszéljenek ezen a szerencsétlenek??


A szexuális vágy es a szerelem léte vagy nemléte, fiziológiai folyamatok továbbá a szexuális ízlések nem olyan dolgok, ahol helye lenne a racionális érveknek. Ahol a megbeszélés bármit is meg tudna változtatni vagy meg tudna oldani. Ezekkel kapcsolatban a megbeszélések csak meghosszabbítják a felek szenvedését.

2017. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

Ne tedd, nem éri meg.


Első pasim szopásmániás volt, én hülye első kapcsolat lévén belementem, pedig megalázónak tartottam. Hát a drága úriember úgy megd*gta a torkomat hogy kis híján lehánytam. Erről ennyit, több szex nem is volt, egy veszekedésekkel teli hét után szétmentünk.


Aztán rátaláltam mostani páromra, még ismerkedős szakaszban amikor feljött a szexualitás, megszólalt, hogy ő nem igényli a szopást, és nem is kérne ilyet a barátnőjétől akit tisztel, mert megalázónak tartja, és e miatt haverjai totál hülyének szokták nézni. Hát nekem ott csillant fel a szemem hogy ember, te főnyeremény vagy :D


Bármennyire nagy a szeretet, ha belemész olyan dolgokba, amit te megalázónak tartasz vagy nem tennél meg, azzal nem megmented a kapcsolatot csak kiásod a sírját, illetve később azon keseregsz majd, hogy miért voltál olyan hülye, hogy megtedd. Van olyan pasi, akinek ha nem is 100% ugyan az a szexuális kulturája mint neked, de épp hasonló ahhoz, hogy ne legyenek súrlódások. Inkább keress ilyet, őt meg hagyd!

2017. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
12, 13#, a fétisek és az ilyen szükségletek nem fedi le a szexualitás teljes egészét, a szexualitás pedig nem fedi le a teljes kapcsolatot. Az hogy ti személy szerint csak azért tartotok nőt, hogy kiéljétek rajta az elvontabb vágyaitokat, az rendben van, de az emberek többsége és valószínűleg a kérdező se ilyen párt talált magának. Mert egyébként miért írta volna oda, hogy nagyon szereti a párját, ha másra se lenne jó?
2017. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sem nem jó az, h vmit az egyik rá akar erőltetni a másikra, mert folyamatosan viták alakúlhatnak ki, meg veszekedések is.

Ahogy Kolompár tezsvír is mondja.

2017. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nem akkor jó, hogy az egyik fél nagyon szereti a másikat, hanem amikor mindkettő kölcsönösen szeri egymást. Ha a barátodat nem érdekli, hogy te mit szeretsz és mit nem, akkor ő nem téged szeret, hanem a szexet.
2017. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
2017. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, az nem az én kérdésem.

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!

2017. aug. 30. 08:13
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, mit szeretne (anonim oldal, sosem ertem a titokzatoskodást). Hogy miért nem fér bele neked (mondjuk fizikai fájdalmat okozna-e? Vagy 3asban? Nekem pl. ez az egy tabu.). a másik oldalon meg, hogy ő meg tud lenni nélküle, vagy annyira vágyik rá, hogy mindenképp kipróbálná valakivel?

Igazából, ha nem okozna nekem fájdalmat, és nem 3. fél bevonásat szeretné, én kipróbálnám, amit akar, aztán ha nem jó, akkor hanyagoljuk. De én kíváncsi típus vagyok és nagyon kevés olyan dolog van a szexben, ami nekem undorító vagy megalázó.

2017. aug. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!