Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engedjek meg neki a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek meg neki a szexben olyan dolgokat, amiket én nem szeretnék csinálni, csak hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
A barátom olyan dolgokat "vár el" tőlem a szexben, amiket én nem akarok! Egyáltalán nem. Szeretem nagyon, de van, amit megalázónak tartok, vagy csak simán undorít a gondolata is. Most nem részletezem, mindenkinek szerintem a magánügye, hogy mi fér bele, mi nem. Szerintetek menjek mégis bele, legalább néha-néha, mert nem szeretném, ha emiatt elhagyna, a kapcsolatunk egyébként nagyon jó, szeretem. Vagy hosszú távon ez a kapcsolatunk rovására menne?
2017. aug. 29. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ne menj bele! Ha nincs közös nevező az ágyban, ne folytassátok a kapcsolatot!
2017. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Hosszútávon ráfog menni a kapcsolat
2017. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Csak abba menj bele, amit Te is szeretnél, és élveznél.


Persze ahhoz, hogy megtudd, élvezed-e, ki kell próbálni... Ti tudjátok.

2017. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Az elsővel értek egyet!
2017. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Ahogyan az egyes mondja
2017. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
#4 Attól még gyenge utánzat vagy! Lefogadom, hogy a cipőd meg Abidas. :-D
2017. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Én elég felháborítónak tartom, hogy az itteni válaszolók minden kapcsolatot szét akarnak szedni, amivel egy kicsi gond is van. A kérdező is leírta, hogy nagyon jó a kapcsolatuk és szeret benne lenni, csak az a gond, hogy nem egyezik a fétisük. Ezt egyébként meg lehet beszélni. Tudjátok, ki lehet nyitni a szátokat.


De egyébként nem ez az első ilyen kérdés, mindenhol ezt a baromságot nyögitek be, de egyébként füttyszóra ötösével ugyanazt. Túl durva volt a szex? Szakítsatok! Nem szeret gumit húzni? Szakítsatok! Nem kedvel az anyja? Szakítsatok! Késett a mensi? Szakítsatok! Nevetséges.

2017. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

#6 dikk mán, tezsvírem, hiszen névrokonyok vagyunk!

Keblemre tezsvír! :)

2017. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
igaza van itt mindenki azt akarja hogy szakítsanak hol ott csak válaszokat vár valamire hol ott nem is ismeritek azt a személyt de szakítsanak . aztán lehet közbe meg nincs is semmi csak itt be paráztasátok az embert jobban mint van .
2017. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

# 7


A "megbeszélésen" szerintem túl vannak a kérdésből ítélve.

2017. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!