Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem engedi a parom hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tali95 kérdése:

Miert nem engedi a parom hogy megerintsem?

Figyelt kérdés
22 eves vagyok a parom pedig 28. a parkapcsolatunkkal rendben van minden kiveve a szexualis resze. en tobbszor kivanom ot es probalkozok nala de o sosem jott meg magatol hogy megerint es megprobal egyutt lenni velem. ha elkezdem simogatni vagy megerinteni egybol ravagja hogy nem aztan eltolja a kezem es eltakarja magat. kB havonta egyszer szexelunk en pedig ettol tobbet igenyelnek de o mindig eltaszit. titokan maszturbal. az utcan megfordul mas lanyok utan. emiatt tobbszor is megbantott. ha megis ugy alakul hogy lefekszunk egymassal akkor is takargatja magat elottem. ez igy megy mar fel eve es nagyon el vagyok keseredve nem tudom mit csinaljak. Alkohol problemai is vannak. lehetseges hogy a ketto osszejatszik? nem tudok senkinek se errol beszelni mert annyira szegyenlem ugy erzem hogy en vagyok ennyire visszataszito es teljesen elment mar az onbizalmam.
2017. aug. 29. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazi fonyeremenynek tunik... komolyan. Mi a jo eg tart embereket igy nyakig szar vackokban?
2017. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele beszélni erről, hogy mi áll emögött, mi a lelki oka ennek, ha sokadszorra sem hajlandó veled beszélni, akkor nem hosszú életű a kapcsolatotok.
2017. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem szexel veled , más nőket néz, inkább maszturbál, el lök, iszik


Neked aztàn tényleg nem egyértelmű mi?


Ha nem akarsz szenvedni akkor szépen elhagyod

2017. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Takargatja magát -> mit szégyell? A méretét? Valami általa hibának vélt dolgot? Pl. görbe? Elsőként ezt kéne megtudni.
2017. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nincs semm ibaj se a testevel se a meretevel. semmi gond a kulsejevel a gondolkodasaval van valami baj. lehetseges hogy aszexualis?
2017. aug. 29. 11:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kell megkérdezni. Beszélgessetek, kérdezz rá a dolgokra amik nem világosak és aggasztanak. Ezt csak ti ketten tudjátok megoldani .
2017. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pszichológiai problémái vannak.
2017. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

felesleges minden beszélgetés, le kell cserélni. beteg a pasi, és ez romlani fog.

tipli, mert csak a fiatal napjaid pazarlod. nem kíván, ilyen egyszerű

2017. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy nem tudja miert csinalja es hogy kivanmeg szeretne velem szexelni.. de nem tud ra valaszt adni miert van ez.
2017. aug. 29. 18:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a csajokat nézu és hokizik, akkor tuti nem aszexuális.

Inkább nevelési probléma lehet a háttérben.


Én mindenképp szakembert javaslok - ehhez a gyéká "kevés" is, meg hát neki kell részt vennie rajta, nem neked.

2017. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!