Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol próbáljam ki az anált, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol próbáljam ki az anált, ha a prosti se engedi?

Figyelt kérdés
Elutasítanak élőben és telefonban is a méretem miatt,nagyon kiváncsi vagyok milyen lehet ,de normál kapcsolatban tabu és a prostiknak is nagy a méretem. 21F
2017. aug. 26. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én kb 3 év alatt beszéltem rá az asszonyt. Prosti nekem sem vállalta.
2017. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Tudod a vegbelnyilas eredetileg SZ!!!SRA valo es nem arra,hogy bedugd oda a micsodadat.


Mivel engem alapvetoen nagyon izgatnak a meleg,biszex ferfiak ha pl ket ferfi szexel ezert az is izgat ha pl en a parom prosztatajat kenyezthetetem. DE NEM ENGEDI! ENGEDTE..mert ferfiatlannak tartotta. Aztan 5 ev egyutt eles utan egyszer csak o ajanlotta fel. Nagyon elvezte es azota is csinalom neki.


Felhozta tobbszor is az analt. Nekem volt mar benne reszem. Nem fajt (csak az elejen, az elso) de NEM VOLT JO olyan semmilyen. Izgatnom kellett kozben a csiklomat mert amugy k!!!ara nem nagy szam az egesz.


Egy feltettele viszont benne voltam az analban. Ha en is csinalhatom neki. Mert nagyon izgatott a dolog. De masreszrol tudtam hogy joggal mondja hogy az ott tabu. Viszont meg engedte es tetszik neki. En is engedtem, de reszemrol hanyagoljuk,mert nekem nincs prosztatam es nem nyujt akkora elvezetet valamint korabban volt mar aranyerem es nem akarok problemakat.



Szoval valamit valamiert.

2017. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vannak prostik méretfüggetlenként hirdetik.
2017. aug. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
van aki vállalja, merre lax tudok ajánlani városomból, de én csak orálja járok hozzá, de tudom hogy vállalja az anált is
2017. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Hogy próbáld ki? Rábeszélhetnél egy nőt, hogy szexeljen veled egy olyan méretű felcsatolható pénisszel, mint a tiéd.
2017. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es irtam privit.
2017. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Erika.Csavaros ***** válasza:
46%
Ember!! Nyüzsög az internet a "szolgáltató" lányoktól,tuti akad aki azt is bevállalja neked jó pénzért,csak keresni kell.
2017. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ekkora életképtelent........
2017. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de a méret függetlenes lányok öklözést is vállalnak ami lehet már túl tág.


Aki meg azt tanácsolja hogy szexeljek olyannal,mint a méretem,azt szívesen megdugom!

2017. aug. 27. 03:32
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell megkérdezni,hanem csak jó erősen le kell fogni nőt, oszt had szóljon. Így vazelin se kell.
2017. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!