Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság a barátnő olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a barátnő olyan, mint a jólét, keveseknek adatik meg egyre inkább?

Figyelt kérdés
Nem vagy menőmacsó bulimájer no meg pénzes, akkor mész a levesbe? Egy normális, eszét nem játszó pasasnak a nullához konvergál az esélye minden nőnél? Miért lett ilyen a világ? Mire jó a nőknek az, hogy észjátszó, képmutató pasassal vannak együtt, akiknek csak azért kell nő, hogy legyen kivel lefeküdni?

2017. aug. 27. 15:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
És azt is látod, hogy hány átlagos külsejű férfi vágyakozik jóval átlag feletti külsejű nőre?
2017. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos tapasztalom ezt én is.

Tinderen 1 év alatt 0 egyezés. Badoo-n eddig másfél hónap alatt kb. 40-45 nőből egy sem írt vissza, csak játszani vannak fent.

Nincsenek menő autóval pózolós képeim, sem félmeztelen kigyúrt kockamacsós, mert nem is vagyok az. A fizikumom nekem megfelel, de nem fogok kondiba járni mások kedvéért.

Átlagon kicsivel felül keresek, de sajnos a havi 230-250 nettó a belépő szintet sem éri el a nőknél ahhoz, hogy figyelembe vegyenek. Ennyi.


29/F

2017. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

"És azt is látod, hogy hány átlagos külsejű férfi vágyakozik jóval átlag feletti külsejű nőre?"


Nem tartozom ezek közé a férfiak közé, simán a saját szintemmel is megelégednék, de nekik is (betanitott munkás nőknek) jól kereső, fess pasas kell, én egyik sem vagyok, igy egyik nőnek sem vagyok az álma.

2017. aug. 27. 16:43
 24/34 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagyok, 30 +-os. Én meg a fordítottját tapasztalom. Szép is és okos is vagyok, ez nem kell a pasiknak, mert nem tudnak átverni, irányítani, vannak céljaim, gondolataim, és igen, elvárásaim. Ez már sok(kk) nekik. Inkább lennék egyszerűbb, butácskább, pl egy műkörmös, mintsem egy bankár, és akkor máris jobban tudnék pasit találni.

Egyébként meg igenis vannak elvárások mindkét fél részéről, én sem vagyok hajlandó leállni egy nálam gyengébb értelmiképességű férfival, mert az elkövetkezendő 50 évben vele fogok kommunikálni, és nem óhajtok egy gyogyóssal bajlódni.

2017. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
11%

#24 - úgy vagy Te nő, ahogy én a Dalai láma.

Olyan dolgokat írtál le, amik manapság egy nőben sem találhatóak meg. Elvárás az van, de semmit nem tudnak visszaadni. Elvárják, hogy tartsa el őket a pasi, de cserébe amíg mondjuk a férfi kivenné a részét a házimunkából, és kitakarít, addig nem képes valami ebédféleséget főzni. Nem 8-10 fogásos menüre gondolok, de a nőknek a konyha maga a tabu terep manapság. Elvárnák, hogy mi fizessünk mindent, amit a kicsi szájuk megkíván, végezzük a házimunkát is, mert a kicsi kacsójáról letörik a műköröm, és még a szexre is csak minden szökőévben egyszer mondanak igent.


Ezért járok én hivatásoshoz, sokkal kedvezőbben jön ki anyagilag, mint egy barátnő fenntartása, és legalább megkapom, amire befizettem.

2017. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"És azt is látod, hogy hány átlagos külsejű férfi vágyakozik jóval átlag feletti külsejű nőre?"


Jóformán egy ilyenről tudok, kivéve persze ha belevesszük az átlag feletti férfi elvárásokba, hogy higiénikus, neadjisten illatos legyen egy leány...

2017. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó, te mit szívtál? Szerinted a rengeteg tanár, orvos, mérnök, közgazdász, tolmács, de akár recepciós, hr-es vagy isten tudja milyen foglalkozású nőt miért kellene eltartani? A nők többségét senki nem tartja el, ez a mai magyar viszonyok szerint lehetetlenség is lenne....Azon kívül a 24-es válaszoló 30+ os korosztály,akik jellemzően tudnak azért főzni. Én negyven vagyok és képzeld, nemcsak eltartom magam, lakásom van hanem ügyesen elvégzek minden házimunkát és eszem ágában sincs olyan pasival összejönni akivel nem passzolunk és nincs kölcsönös vonzalom. Elváltam, gyerekem már van, tehát nem hajt a tatár. És rengeteg ilyen nő van.


A férfi többlet meg nem akkora hogy a férfiak 50 és a nők 90%-a legyen kapcsolatban. Kérdező, az hogy te nem ismersz magányos nőket, nem jelenti azt, hogy nincsenek sokan, én rengeteget ismerek. Nyilván én magányos férfit nem ismerek annyit, de ettől még nem vonom kétségbe a létezésüket.

2017. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
70%
Attól, mert ti azt hiszitek, hogy nem vagyok nő, és nem létezik ilyen nő, még az vagyok, és létezem. De szerintem sok hasonló nő van, csak nem elégszünk meg azzal, amit manapság egy férfi nyújtani akar egy nőnek. Én igenis elvárom, hogy velem tisztességesen bánjon egy férfi, és nőként kezeljen. Ha ez nincs meg benne, akkor mehet Isten hírével.
2017. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedülálló nő vagyok, igaz magányosnak nem mondanám magam, az egy életérzés. Biztos vagyok benne h sok nő van pár nélkül, ismerek is sokat..azért az ne feledjük h a pár nélküliség éppúgy egy ideiglenes állapot mintha az embernek van párja..és ez a megállapítás egyre igazabbá válik azáltal h sokan nem hogy egy életre, de 2-3 évnél továbbra nem választanak.

A kérdésre válaszolva nem hinném h a férfiak többsége hiányt szenvedne a nőkből..én az utcán átlagos embereket látok kézen fogva mászkálni, nem toppmodelleket + bankárokat, de tény h egyre kevesebb az őszinte szereteten alapuló kapcsolat, mivel manapság megnőtt az emberekben az elvárás a másik felé. Én társaságban sokat "hallgatok" és figyelek, illetve tisztelettel érdeklődöm, meghallgatom az embereket, érdekelnek más gondolatai, plusz nem ítélkezem, nálam ez alap állapot..és egyre több felszínességet vélek felfedezni, lehet mert egyre idősebb vagyok? saját fülemmel is hallottam már ilyen "elszállt" emberek beszédeit, ahogy ecsetelték h nekik mi jár, milyet érdemelnek..de mindig csak külsőségekről sose másról, na ezért egyre kevesebb a szeretett teljes, hűséges kapcsolat.

Megértem a kérdezőt valahol, bár nem értek vele egyet. Én nő vagyok a másik oldalról látom a helyzetet, a férfiak is hasonlóan viselkednek csak pepitában.

2017. aug. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
14%
Egyszer engem megszólított egy prosti, aztán meg úgy rákérdeztem tőle hogy mennyi a tarifája? Mondja mi mennyi sorolja elfelé, erre odaszóltam neki hogy: Na és figyelj már, mit adsz te nekem ezért? Ott volt vele a stricije is, elhúztak onnan egyből úgy mint a húzat! Ne hagyd magadat kihasználni, mondtam is hogy még neki kellene azért fizetni hogy belétegyem azt a büszke f@$omat!
2017. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!