Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk mit gondoltok errol?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mit gondoltok errol? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Szerintetek vonzo az ilyen lany?

fel hosszu fekete haj, barnas zold szemek, szep bor, arc, apolt, tiszta, nincs mu korom, semmi mu, keves smink,

Nagy mellek, karcsu derek, nagy fenek, kozepes meretu combok.

Szerintetek?


2017. aug. 23. 23:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ilyen azért nincs!! Már a fele is elég lenne!
2017. aug. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
miert irjatok ezeket? en ilyen vagyok amit le irtam meg is le nezem magam nagyon nem vagyok meg elegedve magamal, direkt azert kerdeztem meg, baratnom mondta az oldalt es o adott tanacsot mindenben (hogy mit irjak.)
2017. aug. 24. 07:40
 13/21 anonim ***** válasza:

Ajj hagyjuk ezeket.

Csak jót írsz stb ilyen meg nem sok helyen van. (ne vedd sértésnek)


Leírod ezeket átlagban, de mindenki másra gondol a kinézeted alapján, van akinek a B-s mell is nagy vagy akinek a D-se. Karcsú derék lehet 60 centi vagy 70 és ezek mind mind másítják az összképet.

Az meg hogy nagy közepes meg tényleg személy függő.

Ha képen látod az többet mond 1000 szónál mert akkor mind ugyan azt látjuk.


A személyiségnél meg mindenkinek vannak hibái, nyűgjei. Ezekből persze tökéletesnek tűnsz, de biztos hogy van valami rossz is, más viselkedés más helyzetekben stb.

2017. aug. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
és a rossz tulajdonságokkal mi van?
2017. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ezeket nem en gondolom magamrol, hanem masok en nem gondolom azt hogy szep vagyok, hogy csinos vagyok, hogy tokeletes vagyok.

senki se tokeletes!

jol tudom.

2017. aug. 24. 08:26
 16/21 A kérdező kommentje:
2017. aug. 24. 08:48
 17/21 anonim ***** válasza:

szerintem túl általánosságban írtad le magad és semmit nem írtál a belsődről.

Tudom fiatalon inkább a külső a nyerő, de 30 felett mit sem számít, ha belül nincs semmi ami megfogná az embert.

2017. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A leírás alapján vonzó, ha még kedves is és nem "zombi" úgy értem hogy tudja mit akar az jó. Nem vagyok híve hogy a külső tulajdonságok alapján ítéljek meg egy lányt ezek nagy része adottság hozott dolog, viszont ha valaki nem ápolt és nem a sminkre gondolok az nem wellcome...
2017. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásképp mondom de hallottál már olyat hogy valakire azt mondták neki! a barátai hogy jajj de szarul nézel ki, vagy ez vagy az?

Épp ezért mondom hogy ezek nagyon általánosak.

Ettől függetlenül lehet igaz, de az elképzelés mindenkinek más mint leírtam mindenről (hosszú haj stb):)


A linked pedig nem működik

2017. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt látva tudnám csak elmondani.
2017. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!